Mobilā versija
-2.9°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
10. jūlijs, 2015
Drukāt

Apsekojot ieplaisājušo dzīvojamo māju Rūpnīcas ielā, atklāta patvaļīga būvniecība

Foto-LETAFoto-LETA

Apsekojot ieplaisājušo dzīvojamo māju Rūpnīcas ielā, Rīgā, no kuras vakar evakuēti 12 cilvēki, Rīgas pilsētas būvvalde nama otrajā stāvā konstatējusi patvaļīgu būvniecību.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas pilsētas būvvaldes pārstāve Ilze Žūka, iespējams, tieši šī patvaļīgā būvniecība kalpoja par vienu no faktoriem apmetuma nobiršanai nama pirmajā stāvā, tomēr par patiesiem notikušā iemesliem vēl nav veikti secinājumi.

Būvvaldes inspektori vizuālās apsekošanas laikā nekonstatēja pazīmes, kas norādītu uz pārējās ēkas nestspējas apdraudējumu.

Žūka norādīja, ka ēkas apsaimniekotājam uzdots sagatavot nama tehniskā stāvokļa novērtējumu.

Kā ziņots, vakar Rīgā, Rūpnīcas ielā, no ieplaisājušas dzīvojamās mājas evakuēti 12 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (6)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+