Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
10. jūlijs, 2015
Drukāt

Apsekojot ieplaisājušo dzīvojamo māju Rūpnīcas ielā, atklāta patvaļīga būvniecība

Foto-LETAFoto-LETA

Apsekojot ieplaisājušo dzīvojamo māju Rūpnīcas ielā, Rīgā, no kuras vakar evakuēti 12 cilvēki, Rīgas pilsētas būvvalde nama otrajā stāvā konstatējusi patvaļīgu būvniecību.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas pilsētas būvvaldes pārstāve Ilze Žūka, iespējams, tieši šī patvaļīgā būvniecība kalpoja par vienu no faktoriem apmetuma nobiršanai nama pirmajā stāvā, tomēr par patiesiem notikušā iemesliem vēl nav veikti secinājumi.

Būvvaldes inspektori vizuālās apsekošanas laikā nekonstatēja pazīmes, kas norādītu uz pārējās ēkas nestspējas apdraudējumu.

Žūka norādīja, ka ēkas apsaimniekotājam uzdots sagatavot nama tehniskā stāvokļa novērtējumu.

Kā ziņots, vakar Rīgā, Rūpnīcas ielā, no ieplaisājušas dzīvojamās mājas evakuēti 12 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Pievienot komentāru

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (15)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+