Mobilā versija
+0.6°C
Māra, Mārīte, Marita
Sestdiena, 25. marts, 2017
10. jūlijs, 2015
Drukāt

Apsekojot ieplaisājušo dzīvojamo māju Rūpnīcas ielā, atklāta patvaļīga būvniecība

Foto-LETAFoto-LETA

Apsekojot ieplaisājušo dzīvojamo māju Rūpnīcas ielā, Rīgā, no kuras vakar evakuēti 12 cilvēki, Rīgas pilsētas būvvalde nama otrajā stāvā konstatējusi patvaļīgu būvniecību.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas pilsētas būvvaldes pārstāve Ilze Žūka, iespējams, tieši šī patvaļīgā būvniecība kalpoja par vienu no faktoriem apmetuma nobiršanai nama pirmajā stāvā, tomēr par patiesiem notikušā iemesliem vēl nav veikti secinājumi.

Būvvaldes inspektori vizuālās apsekošanas laikā nekonstatēja pazīmes, kas norādītu uz pārējās ēkas nestspējas apdraudējumu.

Žūka norādīja, ka ēkas apsaimniekotājam uzdots sagatavot nama tehniskā stāvokļa novērtējumu.

Kā ziņots, vakar Rīgā, Rūpnīcas ielā, no ieplaisājušas dzīvojamās mājas evakuēti 12 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (16)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (6)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+