×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
20. janvāris, 2018
Drukāt

APSKATIES: Kā Rīgas pilī pie Prezidenta viesojās ģimene ar trīnīšiem (9)

Foto - LETA. Valsts prezidents Raimonds Vējonis (centrā) ar kundzi Ivetu Vējoni tikšanās laikā ar Šponu ģimeni - 2017. gada janvārī dzimušajiem trīnīšiem, viņu vecākiem un vecmāmiņu.Foto - LETA. Valsts prezidents Raimonds Vējonis (centrā) ar kundzi Ivetu Vējoni tikšanās laikā ar Šponu ģimeni - 2017. gada janvārī dzimušajiem trīnīšiem, viņu vecākiem un vecmāmiņu.

Rīdzinieku Ilonas un Aigara Špoņu ģimenē aug trīnīši – Emīlija, Marta un Kārlis. Viņi šonedēļ ieradās Rīgas pilī kopā ar omīti Rutu, lai katrs no mazajiem būtu uz rokām, stāsta “TV3” ziņās. Pēc nosvinētas gada jubilejas ģimeni vēlējās sveikt Valsts Prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni. Viņš teica: “Prieks ir par katru bērnu, bet par trīnīšiem prieks ir vēl lielāks.” “Trīskāršs!” – viņu papildināja Prezidenta kundze.

Viņa uzdāvina grāmatiņas kopābūšanai.

Trīnīšu vecāki atzīst, ka šis gads pagājis ļoti ātri. Mazie tūlīt sāks staigāt un katram jau iezīmējas savs raksturiņš.

Mamma Simona stāsta: “Bērni aug un katram parādās savas rakstura iezīmes. Kārlis mums vairāk ir “bosiks”, viņš iet pa vidu māsām, un viņam vienmēr gribas būt pirmajam. Bet māsas turas pretim un viņiem tāpat ir savā starpā kašķi.”

Vecāki neslēpj – uzzinot, ka gaidāmi trīnīši, līdz galam nesaprata, uz ko ir jāgatavojas. Tētis Aigars stāsta, ka, bērniem piedzimstot, viņi pielāgojās situācijai. “Viegli nav, bet jāsaka paldies sievai un omei, kuras vairāk ar bērniem kopā ir ikdienā.”

Simona papildina: “Grūtākais, ko nezinājām, ka būs tik ļoti daudz mājās jādzīvo, jo tiešām iziet ar trim bērniem ārā, it sevišķi tagad, ziemas periodā, ir ļoti grūti. Vajadzīgs atbalsts.”

Bez palīdzīgās omītes rokas ikdienā neiztikt – visi darbi jāparēķina ar trīs. Vecmāmiņa Ruta gan saka, ka tik traki, kā sākumā domājuši, neesot: “Viss pakārtojas, visi darbi sakārtojas. Ja viss ir labi saorganizēts, tad arī veicas un var tikt galā. Nu jau ir vieglāk.”

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Kura tad ir mamma: Ilona vai Simona, vai katram bērnam sava, tikai tēvs viens? Kad beidzot LA pieņems darbā korektoru? Kauns!

  2. Lai jaunie aug stipri un veseli!! Es pie Prezidenta v. i. gan neietu. nav nemaz pelnījis.

  3. Cik jauka ziņa un saulaini foto! 😉 lai mazie aig veseli!

  4. Priecajas par trinisiem bet ir vienaldzigi puse LV jauniesi , kuri ir pametusi tevzemi .

  5. Izdari tu tā, Anna! Dzemdē trīnīšus!

  6. Lai dzīvo jaunie latvieši !

  7. Lai dzīvo jaunie latvieši!

  8. Lai dzīvo jaunie latvieši!

  9. Nu re, viesulim ar suprugu atkal foto sesija. Varēs ielikt albumā ar nosaukumu – Prfezidents un bērni.

Draugiem Facebook Twitter Google+