Ekonomika
Bizness

Apskaties: Rīgas centrālais “McDonald’s” pēc atjaunošanas modernākais Baltijā1

Foto – Karīna Miezāja

Restorānu tīkls “McDonald’s” rekonstruējis savu centrālo un populārāko restorānu Vecrīgā, Z.A. Meierovica bulvārī 18, tajā investējot 800 000 eiro. Pēc rekonstrukcijas “McDonald’s” restorāns Vecrīgā kļuvis par modernāko Baltijas valstīs ar vislielāko nodarbināto cilvēku skaitu. Kā arī, tas ieguvis jauninājumu – apmeklētāju iecienīto “McCafe”, informē uzņēmums.

„Mēs esam patiešām priecīgi atvērt Vecrīgā savu modernāko restorānu Baltijā, kas mūsu apmeklētājiem piedāvās pilnīgi jaunu pieredzi. Kopā ar mūsu rekonstrukcijas programmas noslēgumu, varam ar gandarījumu paziņot, ka 2017. gads bijis veiksmīgākais gads “Premier Restaurants Baltics” un “Premier Restaurants Latvia” vēsturē. Mums ir stabils plāns turpināt šo veiksmes stāstu, Latvijā līdz 2019. gadam investējot 4 miljonus eiro, koncentrējoties galvenokārt uz trīs jomām – esošo restorānu rekonstrukcijas pabeigšanu, digitālo jauninājumu ieviešanu un restorānu tīkla paplašināšanu Latvijā līdz 13 restorāniem,” norāda “McDonald’s” ģenerāldirektors Baltijas valstīs Vladimirs Janevskis.

Ar rekonstruēto Vecrīgas restorānu, “McDonald’s” saviem viesiem sniedz modernāko restorānu pieredzi Latvijā un Baltijā. Šogad “McDonald’s” noslēgs savu restorānu rekonstrukcijas programmu, kurā ietverta jauna pašapkalpošanās kiosku platforma, ērtāka ēdienu pasūtīšanas un maksāšanas sistēma, kas ļauj pārsteigt apmeklētājus un nodrošināt vēl augstākas kvalitātes apkalpošanu un jaunu pieredzi.

Pēc rekonstrukcijas “McDonald’s” restorāns Vecrīgā ieguvis jauninājumu – tajā atvērta arī “McCafe”, kas ir papildinājums apmeklētāju restorānu pieredzei, piedāvājot vēl lielāku dažādību kafijas un desertu izvēlē. “McDonald’s” turpina strādāt pie “McCafe” zīmola attīstības Latvijā, un apsver iespēju izvietot “McCafe” arī citos Latvijas “McDonald’s” restorānos.

“McDonald’s” restorāns Vecrīgā tika atklāts 1994. gadā kā pirmais “McDonald’s” restorāns Baltijā. Pēc rekonstrukcijas tas ir kļuvis par modernāko un, pateicoties centrālajai un stratēģiski izdevīgajai atrašanās vietai, arī par visapmeklētāko “McDonald’s” restorānu Baltijas valstīs.

Uzņēmums ieviesis jaunu burgeru klāstu, piedāvājot labāko garšas kvalitāti. Arī viesu apkalpošanas jomā turpmākajos gados paredzēta intensīva attīstība: nodrošinot vēl vienkāršāku maltīšu pasūtīšanas procesu, “McDonald’s” ieviesuši pašapkalpošanās kioskus un bezkontakta maksājuma terminālus, kā arī strādā pie vairākiem citiem digitāliem risinājumiem maltīšu pasūtīšanas un apmaksas procesam. Tāpat, “McDonald’s” šogad Baltijas valstīs ieviesis savu “Global McDonald`s” mobilo aplikāciju, kas restorānu apmeklētājiem nodrošina vēl labākus piedāvājumus un nākotnē arī maltīšu pasūtīšanu un apmaksu tiešsaistes vidē.

“McDonald’s” šogad testa versijā uzsācis arī maltīšu piegādei mājās.

LA.lv