×
Mobilā versija
Brīdinājums -7.7°C
Haralds, Almants
Piektdiena, 23. februāris, 2018
18. decembris, 2017
Drukāt

APSKATIES. Sirsnīgā gaisotnē aizritējis labdarības koncerts sirgstošo mūziķu atbalstam

Foto - fonds "Līdzskaņa"Foto - fonds "Līdzskaņa"

Sestdien Latvijā iemīļoti mākslinieki tirdzniecības centrā “Domina” visas dienas garumā sniedza koncertu ”Liec mūziķa sirdij dziedāt!”. Koncerta laikā ikviens tā apmeklētājs pret ziedojumiem varēja iegādāties mūziķu un Latvijas radošo personību veidotas apsveikumu kartītes, oriģināldarbus, krūzītes un mūzikas ierakstus, lai atbalstītu Aleksandra Šlujeva, Roberta Gobziņa, Rolanda Baloža – Ūdra, Valtera Frīdenberga un citu mūziķu atveseļošanos, informā fonds “Līdzskaņa”.

Šis ir jau otrais fonda “Līdzskaņa” labdarības koncerts kopš tā dibināšanas šī gada februārī. Gandarījumu par sabiedrības atsaucību pauž fonda “Līdzskaņa” izpilddirektore Liena Grīna: “Šodien līdzcilvēkos redzētās rūpes un gādība ļauj ticēt, ka kopā varam paveikt patiešām daudz! Man ir prieks, ka spējam ne tikai priecāties par mākslinieku sniegumu koncertos, bet arī atbalstīt viņus brīžos, kad tas nepieciešams visvairāk.“

Labdarības pasākuma apmeklētājus iepriecināja Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošās studijas audzēkņi, bērnu studija “Kukaiņi”, Valdis Atāls, Egons Pičners, Nikolajs Puzikovs, Roberts Gobziņš, Jāņa Vanadziņa trio, Edgars Kreilis, Vita Baļčunaite un citi. Visi koncertā gūtie ziedojumi tiks veltīti mūziķu rehabilitācijai un atlabšanai.

Kopš dibināšanas fonds “Līdzskaņa” palīdzību ir sniedzis vairākiem sabiedrībā pazīstamiem mūziķiem: komponistam Aleksandram Kublinskim nodrošināts atbalsts rehabilitācijai, veikts līdzmaksājums mūziķa Daiņa Dobelnieka kājas protēzes iegādei, dziesminiekam Valdim Atālam apmaksāta acu operācijai, dziedātājam Robertam Gobziņam nodrošinātas fizioterapijas nodarbības, kā arī  sniegta palīdzība mūziķim Rolandam Balodim-Ūdrim, jeb Ūdrītim, kuram bija nepieciešami asistenta pakalpojumi, medicīnas preču noma un palīdzība, pārvācoties uz piemērotāku dzīvesvietu.

Kā zināms, pēc nopietnām medicīniskām procedūrām vienmēr nepieciešams ilgs un dārgs rehabilitācijas process. Lai mūziķi pilnībā izveseļotos, ir nepieciešams sabiedrības atbalsts.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+