Horoskopi un mistika
Horoskopi

Apstājies – tava laime ir tepat blakus! Horoskopi 19. septembrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Tavas aktivitātes darbā šodien būs nestabilas. Lai tu kustētos uz priekšu un iegūtu atzinību ir jāstrādā vairāk kā parasti. Lai gan tas tev būs grūti izpildāms – tavs enerģijas līmenis kritīsies.

Vērsis

Partnerattiecības atradīsies sprādzienbīstamā zonā. Lai noturētu savas pozīcijas un dzīvi vietā, tev vajadzēs daudz pacietības un izturības. Jaunus plānus un projektus šodien neuzsāc!

Dvīņi

Šīs dienas notikumi var no tevis prasīt plānu maiņu, attiecību pārskatīšanu. Par iemeslu tam var kļūt arī tavas vecās kļūdas, ko pats esi pieļāvis. Tev nāksies rīkoties pārdomāti, pacietīgi un censties izlīdzināt savu vainu.

Vēzis

Iespējamas ķibeles ģimenē un darbā, lai gan lielu nepatikšanu un konfliktu nebūs. Tāpēc satraukumam nav pamata. Tev vajadzētu izvairīties no vieglprātīgas uzvedības, kas citos cilvēkos var raisīt nepareizu priekšstatu par tevi.

Lauva

Nav izslēgts, ka tavi konkurenti gribēs tevi šodien apiet vai vismaz – izrādīt savu ietekmi. Veltī šo dienu sev, bet, ja tomēr vēlies ķerties pie dokumentācijas kārtošanas, esi ļoti uzmanīgs ar parakstiem – trīs reizes pārlasi pirms kaut ko paraksti.

Jaunava

Daudz tikšanos, daudz jaunu iepazīšanos, aktīva sabiedriskā dzīve – tāda būs tava šodiena. Esi gatavs, ka tu vari ieinteresēt arī pretējo dzimumu.

Svari

Tavs enerģijas potenciāls šodien būs ļoti augsts. Taču tu šodien vari arī saslimt, ja pārstrādāsies, tāpēc pietaupi spēkus un dari visu ar mēru, pat tad, ja tev šķiet, ka vari izdarīt vairāk.

Skorpions

Planētu ietekmē tev šodien gribēsies realizēt sapņus un doties ceļojumos. Iespējamas interesantas un noderīgas tikšanās, kā arī telefona sarunas. Tikšanās ar draugiem un došanās ciemos šodien būs ļoti laba doma.

Strēlnieks

Kopumā diena var izrādīties daudz grūtāka, nekā varētu šķist. Liels risks finanšu jomā, kā arī, darbībās ar dokumentiem. Neizsaki divdomīgas frāzes, jo kāds tavu teikto noteikti pārpratīs.

Mežāzis

Šodien tu vari daudz strādāt – tavi centieni būs pozitīvi. Būs pamats šodien lepoties ar sasniegto. Pirms ķeries klāt jauniem projektiem, novērtē to apjomu, vai varēsi tos “pacelt”!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Iespējams liels darba apjoms. Centies darbus darīt ātri, taču ņem vērā, ka šodien tava personīgā iniciatīva netiks atbalstīta no priekšniecības puses.

Zivis

Šis ir pārmaiņu laiks. Cilvēki, kas dzimuši šajā horoskopa zīmē, var gaidīt šodien pārmaiņas kā mājās, tā darbā, tā attiecībās. Taču nesteidzies skriet, apstājies – tava laime patiesībā atrodas tepat blakus.

LA.lv
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Svarīgi saudzēt savu veselību, arī psiholoģisko! Horoskopi no 14. līdz 20. oktobris
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Lieliska diena ģimenei un šiverēšanai pa māju! Horoskopi 12. oktobrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Šajās dienās pati daba dziedina: labvēlīgākie un nelabvēlīgākie datumi oktobrī un novembrī
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Mediķu arodbiedrība nolemj rīkot plašas protesta akcijas
24 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Tiesai nodod seksuāla rakstura noziegumos apsūdzētā priestera Zeiļas lietu: atklājas sīkākas ziņas
18 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Rāviņš cer, ka arī Jelgavai saglabās atsevišķas pilsētas statusu
36 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Atklāj pirmos jaunā dzīvesstila tirdzniecības centra “Sāga” nomniekus 1
1 stunda
LE
LETA
Dabā
No rietumiem sāk tuvoties ciklons 1
5 stundas