×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
25. janvāris, 2016
Drukāt

Apstiprina aizdomas, ka imigrantu transportēšanu uz Somiju organizē Krievija (11)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijā nelegālo imigrantu transportēšanu uz Somijas robežu organizē Krievijas Federālais Drošības dienests (FDD), atsaucoties uz kāda Krievijas robežsarga teikto, vēsta Somijas ziņu aģentūra STT.

Priekšroka tiek dota ģimenēm ar bērniem, sacījis avots. Somijas varasiestādēm jau labu laiku bijušas aizdomas, ka nelegālo imigrantu transportēšana no Krievijas uz Somiju ir daļa no rūpīgi plānotas operācijas.

FDD organizē nelegālo imigrantu pārvadāšanu, savas darbības koordinējot ar Murmanskas apgabala Kandalakšas rajona administrāciju un robežsargiem.

STT fotogrāfs darba uzdevumā nesen apmeklējis robežas Krievijas pusi un savā automašīnā uzņēmis Krievijas robežsardzes darbinieku, kura automašīnai aukstumā bija radušās tehniskas problēmas. Kopīgā brauciena laikā viņš somu fotogrāfam pastāstījis par Krievijā notiekošo nelegālo imigrantu transportēšanas operāciju, vēsta Somijas telekanāls MTV.

Vairāki Somijas politiķi un amatpersonas publiski pauduši savas aizdomas, ka nelegālo imigrantu vešana no Krievijas uz Somiju notiek organizēta plāna ietvaros.

Krievija izmanto imigrācijas krīzi, lai iegūtu sviras ārpolitikā, telekanālam YLE atzina Somijas parlamenta deputāti Jussi Halla-aho un Petri Sarvamā.

Somijas ārlietu ministrs Timo Soini sestdien tikās ar amatpersonām Lapzemes reģiona robežsardzes bāzē un apstiprināja aizdomas, ka nelegālo imigrantu transportēšanu organizē cilvēki Krievijas pusē.

“Iespaids, ka kāds Krievijas pusē organizē un regulē šīs lietas, ir patiess. Robežsardzes darbinieki nespēlē politiku, viņi tikai kopīgi rūpējas par pārrobežas satiksmi. Ir lielā mērā skaidrs, ka šādas aktivitātes ir organizēti centieni,” viņš sacīja.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Absolūti skaidrs, ka bēgļu krīzes izraisīšanā ir vainojami specdienesti, lai kaut kā attaisnotu savas privilēģijas un smagos cilvēktiesību pārkāpumus ES valstīs, lai varētu arī turpmāk izmantot kontroli pār cilvēkiem, iebiedēšanu un sodīšanu bez tiesas.

 2. Lv arī varētu tērēt naudu izvedot to melno musuru no mūsu valsts, jo tālāk , jonlabāk!

 3. Bļ….vai tiešām raksta autors ir ar 5.klašu izglītību, ka katrā jaunā rindkopā atkārto vienu un to pašu, jau pateikto….!!! Lasot , smieties gribās!!!!

 4. Savākt juridiskus pierādījumus tam un visus dvieļus atpakaļ uz rusņu plus piedzīt no vateņiem visu kas iztērēts šamo uzturēšanai un apkalpošanai

  • Neskaiti naudu svešā makā. Skaties un satraucies, ka latvijas valdība jau dažādos fondos bēgļu uzturēšanai iemaksājusi jau 200 000 jevreju. Neriesim uz kaimiņu. var gadīties, ka tas mūs tik var glābt no muslimu sērgas.

   • Tu domā to kaimiņu, kas uzcēlis lielāko mošeju Eirāzijas kontinentā? 😀 tu domā to kaimiņu kura prezidents ir ļoti tuvās attiecībās ar vienu no nenormālākajiem muzlimu vadoņiem? Kadirovs. Tu domā to kaimiņu no kura nāk daudzi Daesh vadoņi? Lūdzu, saņem viņu dāvanā un paliec bez TV, normāla radio, interneta, normāliem ikdienišķiem produktiem veiklaos un lai mūsu ekonomika noiet pa burbuli kopā ar to pašu “kaimiņu”

   • No Krievijas var dabūt tikai bomžus un vēl kādu kaudzi muslimu!

 5. Domāju ka šo krīzi vispār ir izraisījis putlers,

 6. vai kāds par to vel šaubijās???

 7. Tieši tāpat kā turki organizē tūristu braucienus līdz ES robežai. Cilvēki – bēgļi grib tikt uz Somiju. Viņi meklē kādu, kas aizvedīs – tūrisma birojs vai taml. ,ka tik nenosalt.Krievijas puse sameklē autobusu un palīdz bēgļiem tikt līdz Somijas robežai, lai nenosaltu. Krievijā viņi ierodas legāli ar tūristu vīzām. par ko satraukties – turki drīkst pelnīt, bet krievi nedrīkst? oopppapppā!!!

  • FDD nav nekāda peļņas vai labdarības organizācija, bet gan Krievijas varas instruments. Ļoti asiņains un ļoti ambiciozs specdienests, kas darbojas visā pasaulē. Pēdējā laikā pat spējis atņemt varu GRU. Vienīgi vēl Kadirova bandīti kaut cik tam turas pretī.
   Bet Krievijā FDD būs pie varas tikai tik ilgi, cik Eiropa pakļausies Gazprom manipulācijām. Tāpēc arī ir vajadzība vājināt Eiropu un neļaut noregulēt Tuvo austrumu krīzi.
   Ne jau humānu apsvērumu dēļ specdienests bēgļus ved.
   Vienīgā alternatīva – starp bēgļiem ir arī FDD sagatavoti teroristi un diversanti, kuri Eiropas valstīs gaidīs komandu no FDD centra.

Draugiem Facebook Twitter Google+