×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
4. jūlijs, 2014
Drukāt

Vācijā apstiprina minimālo darba algu (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Vācijas parlamenta apakšpalāta Bundestāgs ar pārliecinošu balsu vairākumu apstiprinājis minimālās algas noteikšanu valstī.

Minimālās algas apmērs Vācijā būs 8,5 eiro stundā, un to paredzēts ieviest no 2015. gada, tai pilnībā stājoties spēkā 2017. gadā. Vācijas iedzīvotāji kopumā labvēlīgi vērtē minimālās algas ieviešanu, tomēr pret to iestājušies uzņēmēji, prognozējot, ka šāds solis varētu izraisīt darba vietu likvidēšanu un mazināt Vācijas pievilcību investoru acīs. Vairākām nozarēm tiks noteikts pārejas periods, ņemot vērā to noslēgtos kolektīvos darba līgumus, kuru darbības termiņš ir ilgāks.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Ielas ziemā paliks netīrītas,pasts,sabiedriskais transports nedarbosies,veikali būs slēgti! Jo nebūs vairs ne pastnieku,ne sētnieku,ne pārdevēju,ne apkopēju,ne medmāsu,ne trolejbusu un tramvaju vadītāju! Būs tikai uzņēmēji!

  2. Ko vaimanā! Nav jau akmenī iecirsts, ka tevi no dzimšanas kādam ir jāapgādā ar darbu. Piemēram, valstij
    vai uzņēmējam. Priekš tam tev Dievs devis prātu, grozi smadzenes un kļūsti par pašnodarbināto vai uzņēmēju un nebūsi atkarīgs no citu labvēlības. Tāpēc jau tev ir dota izvēles brīvība! Bet viena liela daļa tikai staigā pa ielām un klaigā: dodiet darbu, dodiet lielāku algu! Jo tā ir vienkāršāk – nevajag sevi īpaši piepūlēt un nevajag riskēt ar savu naudu. Un kas ļoti svarīgi šādiem cilvēkiem – vienmēr var atrast kādu vainīgo, visbiežāk valsti, kas tev it kā neļauj normāli dzīvot. Ērta pozīcija šādā apgādājamā statusā,vai nē!

  3. Vai tiešām kādam maksā mazāk? Jau ar 10 EUR/h ģimeni uzturēt ir grūti, pat neiespējami. Gandrīz visa alga aiziet par dzīvokli.

  4. Kapec mums nemaksa 8,5 eiro stunda ar ko mes atskiramies atrodamies EIROPAS SAVIENIBA.

Draugiem Facebook Twitter Google+