Mobilā versija
+4.2°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 27. aprīlis, 2017
9. janvāris, 2015
Drukāt

Igaunijas valdība apstiprina robežlīniju ar Krieviju (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Igaunijas valdība apstiprinājusi likumprojektu, kas nosaka koordinātas pagaidu sauszemes robežai starp Igauniju un Krieviju.

Tā kā robežlīgums starp Igauniju un Krieviju nav ratificēts, robežlīnija, kas atdala teritorijas valstu jurisdikcijā, tiek uzskatīta par pagaidu robežu, paskaidroja iekšlietu ministrs Hanno Pevkurs. Viņš uzsvēra, ka “ir grūti šobrīd paredzēt, vai robežlīgums ar Krieviju tiks ratificēts tuvākajā laikā, tieši tāpēc ir svarīgi, lai arī valdība noteiktu skaidru robežlīniju”. Tas atvieglo robežlīnijas tīrīšanu un uzturēšanu, kā arī uzlabo robežas sargāšanu. Koordinātas, kas noteiktas likumā, nav saistītas ar Igaunijas un Krievijas parakstīto robežlīgumu 2014. gada 18. februārī, tomēr robežlīgumā noteiktā līnija atbilst aptuveni 90% no pašreizējās apsargājamās robežlīnijas garuma.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. APSVEICAMI!!! Toties MUMS NEKAS NESPĪD…

Mēģina uzlauzt Makrona datubāzi (1)Krievijas kiberkramplaužiem GRU "rokraksts"
Baltijas valstu gaisa telpā notiek NATO mācības (1)Baltijas valstu gaisa telpā otrdien un trešdien notiek NATO gaisa spēku mācības "Ramstein Alloy 4", informēja Lietuvas Aizsardzības ministrija.
Draugiem Facebook Twitter Google+