×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
26. aprīlis, 2016
Drukāt

Apstiprina valdības rīcības plānu (2)

Foto LETAFoto LETA

Ministru kabinets (MK) otrdien, 26. aprīlī, apstiprināja valdības rīcības plānu un tā pielikumu par prioritārajiem uzdevumiem tautsaimniecības attīstībai.

Valdības rīcības plāns veidots, ņemot vērā valdības prioritātes – tautsaimniecības stiprināšana, valsts drošība un nacionālā identitāte, demogrāfiskās situācijas uzlabošana, ģimenes dzīves kvalitāte un sociālais nodrošinājums, reformas izglītībā un zinātnē, kā arī reformas veselības aprūpē.

Ministru prezidents Māris Kučinskis uzsver, ka ministrijām, Valsts kancelejai (VK), Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) un Sabiedrības integrācijas fondam līdz 2016. gada 1. septembrim un turpmāk ik gadu līdz 1. janvārim un 1. jūlijam uzdots elektroniski iesniegt Pārresoru koordinācijas centram pārskatu par valdības rīcības plānā iekļauto pasākumu izpildi.

Ar valdības rīcības plānu iespējams iepazīties Ministru kabineta mājaslapā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Rīcības plāns NR 1 MAnipulācijas.
  Lūk ,piemērs!
  Skolotāju algu pielikums ir skaista un aplama manipulācija ar skaitļiem!!!
  Vienkārša matemātika
  Vecā sistēma 420/(21×4)=5 eiro (bruto) ,bet 3.64 (neto)eiro stundā
  Jaunā sistēma 680/(30×4)=5.65 eiro (bruto), bet neto 4.04 (neto) eiro stundā
  Starpība starp jauno un veco modeli ir: 4.04 -3.64 =0.40 centi par stundu
  Algas pielikums skolotājiem 0.40 centi par stundu , bet veikli tiek manipulēts ar sabiedrību un apgalvots ,ka pielikums ir 65 %, lai gan patiesībā tie ir apmēram 8% ?
  Ja 2008 gadā par 21 stundu skolotāji saņēma 498 eiro jeb 350 latus, tad tagad par 21 stundu saņems 474 eiro. Tātad pēc šis reformas valdība vēl nebūs atdevusi ap 25 eiro no pimskrīzes laikā paņemtā
  Ja valstī pasludinās ,ka minimālā alga būs 500 eiro , bet tikai jāstrādā nevis 40 , bet 50 stundas, tad kas tas būs???Pēc mūsu valdības saprašanas- MINIMĀLĀS ALGAS PAAUGSTINĀŠANA!!!

 2. Varbūt ka Kučinska valdība būs tik žēlīga un ar savu rīcības plānu iepazīstinās arī sabiedrību! Būtu interesanti uzzināt galvenās prioritātes ministriju griezumā, lai pēc laika cilvēki varētu salīdzināt, kas ir izpildīts un kas nav. Vai arī plāns ir kaut kas superslepens?

Draugiem Facebook Twitter Google+