Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
16. februāris, 2015
Drukāt

Apstiprināta Lauku attīstības programma

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Eiropas Komisija piektdien apstiprinājusi Latvijas Lauku attīstības programmu 2014.– 2020. gadam.

Līdz ar to lauksaimnieki var rēķināties ar nozīmīgiem atbalsta pasākumiem šogad, kā arī nākamajos gados kopumā par 1,531 miljardu eiro, informē Zemkopības ministrijā.

Lauku attīstības pro­grammā, ar kuru īsteno Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu, plānošanas periodā no 2014. līdz 2020. gadam Latvijai ir pieejams finansējums 1,531 miljarda eiro apmērā, kas ir par 11% vairāk nekā iepriekšējā plānošanas periodā.

Tāpat kā iepriekšējā plānošanas periodā, arī turpmāk tiks atbalstītas investīcijas lauku saimniecībās, nodrošināta iespēja attīstīties mazajām saimniecībām, jauniem lauksaimniekiem un atbalstīta uzņēmējdarbības attīstība lauku teritorijā.

2015. gada martā un aprīlī Zemkopības ministrija plāno organizēt reģionālos seminārus, kuros informēs par atbalsta nosacījumiem.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+