Mobilā versija
+0.4°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
16. februāris, 2015
Drukāt

Apstiprināta Lauku attīstības programma

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Eiropas Komisija piektdien apstiprinājusi Latvijas Lauku attīstības programmu 2014.– 2020. gadam.

Līdz ar to lauksaimnieki var rēķināties ar nozīmīgiem atbalsta pasākumiem šogad, kā arī nākamajos gados kopumā par 1,531 miljardu eiro, informē Zemkopības ministrijā.

Lauku attīstības pro­grammā, ar kuru īsteno Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu, plānošanas periodā no 2014. līdz 2020. gadam Latvijai ir pieejams finansējums 1,531 miljarda eiro apmērā, kas ir par 11% vairāk nekā iepriekšējā plānošanas periodā.

Tāpat kā iepriekšējā plānošanas periodā, arī turpmāk tiks atbalstītas investīcijas lauku saimniecībās, nodrošināta iespēja attīstīties mazajām saimniecībām, jauniem lauksaimniekiem un atbalstīta uzņēmējdarbības attīstība lauku teritorijā.

2015. gada martā un aprīlī Zemkopības ministrija plāno organizēt reģionālos seminārus, kuros informēs par atbalsta nosacījumiem.

Pievienot komentāru

Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+