Mobilā versija
Brīdinājums +1.5°C
Zeltīte, Andis
Otrdiena, 21. novembris, 2017
19. janvāris, 2016
Drukāt

Apsūdz cilvēku kontrabandā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Greek President Prokopis Pavlopoulos

Cilvēku kontrabandisti, kas ved nelegālos imigrantus uz Eiropu, saņem Turcijas varas iestāžu atbalstu, paziņojis Grieķijas prezidents Prokopis Pavlopuls.

Viņš arī apsūdzēja Ankaru, ka tā nepilda Eiropas Savienībai dotos solījumus. “Man ir lielas bažas, ka turku kontrabandisti, kas pārvadā cilvēkus, saņem varas iestāžu atbalstu,” viņš teica. Atbilstoši prezidenta teiktajam, Grieķijai tam ir pierādījumi. Kontrabandistu bizness “savā ziņā ir vergu tirdzniecība”, uzsvēra Pavlopuls, kurš vakar ieradās vizītē Vācijā. Kancleres Angelas Merkeles imigrācijas politiku viņš nodēvēja par “drosmīgu”, vienlaikus brīdinot, ka par to var nākties maksāt “augstu politisko cenu”. Vienlaikus Turcija, ar kuru ES ir vienojusies par sadarbību imigrācijas krīzes risināšanā, nedara neko, lai samazinātu bēgļu skaitu, kas ierodas Eiropā. Līdz šim Turcija nav izpildījusi neko no saistībām, kuras tā apņēmusies veikt, norādīja Grieķijas prezidents. Nelegālo imigrantu vidū tikai 30% ir Sīrijas kara bēgļi, pārējie ir ekonomiskie imigranti.

Pievienot komentāru

Francijā policists nošauj trīs cilvēkus un izdara pašnāvībuFrancijā 31 gadu vecs policists nošāvis trīs cilvēkus un pēc tam izdarījis pašnāvību, svētdien paziņojušas varasiestādes.
Meja apsūdz Krieviju kiberkarā pret RietumiemBritānijas premjerministre Terēza Meja apsūdzējusi Krieviju informācijas militarizēšanā un kiberkara izvēršanā, cenšoties sašķelt rietumvalstu vienotību.
Draugiem Facebook Twitter Google+