×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
12. oktobris, 2015
Drukāt

Apsūdzētā “intīmo dzīves apstākļu” dēļ meitenes slepkavības lietu Rēzeknē skatīs slēgti (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Rēzeknes tiesa pirmdien nolēma, ka krimināllieta, kurā par kādas meitenes slepkavību Rēzeknē, apsūdzēti četri jaunieši, turpmāk tiks skatīta slēgtās sēdēs, jo nākamajās tiesas sēdēs varētu izskanēt informācija par viena no apsūdzētā intīmiem dzīves apstākļiem, aģentūra BNS uzzināja tiesā.

Tiesa šādu lēmumu pieņēmusi, jo viens no apsūdzēto aizstāvjiem tiesai pieteica lūgumu, tajā, norādot, ka lietas iztiesāšanas gaitā izskanēs informācija par viņa aizstāvamā intīmajiem dzīves apstākļiem, par kuriem viņa klients nevēlas stāstīt atklātās tiesas sēdēs.

Uz tiesas sēdi pirmdien neieradās divi liecinieki. Tiesa nolēma, ka šie liecinieki uz tiesu tiks atvesti piespiedu kārtā. Tāpat katram no viņiem piemērota piespiedu nauda 50 eiro apmērā.

Nākamā tiesas sēde paredzēta piektdien, 16.oktobrī.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai, viens no apsūdzētajiem, atriebjoties par to, ka cietusī meitene sāka satikties ar citu vīrieti, uzkūdījis savu draugu izdarīt meitenes slepkavību, apsolot viņam par to 1000 eiro atlīdzību.

Lai ievilinātu meiteni mājā, kur jaunieši bija nolēmuši izdarīt viņas slepkavību, viņi piedāvāja meitenei dīzeļdegvielu par lētāku cenu. Kad meitene ieradusies mājā it kā pēc dīzeļdegvielas, jaunieši meiteni sagaidījuši un ar metāla priekšmetiem sākuši viņu sist. No gūtajiem miesas bojājumiem meitene nomira.

Apsūdzības uzrādītas Ērikam Sutram, Edgaram Bučeniekam, Kasparam Verzem, Aleksandram Ksendzovam.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Urlas! Piedaavaajushi ‘diizeljdegvielu’! .., bet vienkaarshi mosist… nesaprotu!

Draugiem Facebook Twitter Google+