×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
27. aprīlis, 2012
Drukāt

Apsveicam konkursa «Krāso! Sūti! Svini!» uzvarētājus!


Jau astoto gadu AS “Balticovo” rīkoja Lieldienu zīmējumu un foto konkursu “Krāso! Sūti! Svini!”. Kopumā konkursam tika iesūtīti 4228 darbiņi, no kuriem foto konkursam – 273, zīmējuma konkursam – 3945 darbi. Desmit klases savu konkursa darbu bija veidojušas kolektīvi. 


 

Visčaklākie zīmētāji bija skolēni vecumā no septiņiem līdz trīspadsmit gadiem – šajā kategorijā tika atsūtīti 3085 zīmējumi. Foto konkursā nominācijai “Asprātīgais” tika iesniegtas 117 fotogrāfijas, bet nominācijai “Praktiskais” – 156. Visus iesūtītos darbus vērtēja arī AS “Balticovo” valdes priekšsēdētājs Arnis Veinbergs: “Nu jau ir grūti iedomāties Lieldienas bez šī jaukā un ģimeniskā zīmējumu konkursa. Konkursa mērķis ir sekmēt un atbalstīt aktīvu darbību un radošo pašizpausmi ģimenēs, uzturēt Lieldienu tradīcijas. Pēc konkursa no-slēguma uz laiku mūsu uzņēmums pārvēršas par krāsainu zīmējumu izstāžu zāli, un tas dod prieku un degsmi strādāt arī visiem mūsu uzņēmuma darbiniekiem. Paldies visiem, kas piedalījās konkursā, bet uzvarētāji, protams, ir tikai labākie.”

Žūrijas katrā nominācijā izvēlējās piecpadsmit labākos darbus, bet galavārdu uzvarētāju noteikšanā teica interneta balsotāji A/S Balticovo portālā www.omlete.lv. Foto konkursa skatītāju simpātiju noteica tirdzniecības parka “Alfa” apmeklētāji, kas varēja nobalsot par izstādē izliktajiem darbiem. Paldies visiem un sirsnīgi sveicam konkursa “Krāso! Sūti! Svini!” uzvarētājus, kas savā īpašumā iegūst vērtīgas balvas! Vēlamies pateikties visiem aktīvajiem mazajiem un lielajiem zīmētājiem, asprātīgu vai praktisku darbu darinātājiem.

 

Zīmējuma konkursa uzvarētāji

Pirmajā grupā – ģimenes ar bērniem līdz 6 gadiem: Elīza Evelīna Pētersone, 6 gadi; Madara Gaiķe, 6 gadi; Liāna Mališeva, 6 gadi.

Vidējā grupā – ģimenes ar 7 – 13 gadus veciem bērniem: Jana Bogmale, 13 gadi; Agate Delpere, 7. klase; Ketlīna Kohva, 7 gadi.

Vecākajā grupā – ģimenes ar 14 – 19 gadus veciem bērniem: Laura Kļaviņa, 14 gadi; Maija Tarvāne, 16 gadi; Amanda Tropa, 14 gadi.

Pirmās vietas ieguvēji katrā vecumu grupā iegūst: Ls 250 dāvanu karti no “Galactico”; Ls 25 dāvanu karti no “Picture Happy”, kur varēs pasūtīt bildes, personalizētus kalendārus, grāmatas ar saviem foto un daudz citu interesantu lietu; pārsteiguma dāvanu maisiņu no “Fazer maiznīcas” (divu veidu maize, “Dumle” šokolādes dzēriens un “Fazer” konfekšu kastīte); ekskursiju divām personām “Pirmais Cāļa ģimenes brauciens”; AS “Balticovo” kasti ar 20 olu iepakojumiem.

Otrās vietas ieguvēji savā īpašumā iegūst: Ls 200 dāvanu karti no “Galactico”; Ls 25 dāvanu karti no “Picture Happy”; dāvanu maisiņu no “Fazer maiznīcas”; ekskursiju divām personām “Pirmais Cāļa ģimenes brauciens”; AS “Balticovo” kasti ar 20 olu iepakojumiem.

Arī trešās vietas ieguvēji savā īpašumā iegūst: Ls 150 dāvanu karti no “Galactico”; Ls 25 dāvanu karti no “Picture Happy”; dāvanu maisiņu no “Fazer maiznīcas”; ekskursiju divām personām “Pirmais Cāļa ģimenes brauciens”; AS “Balticovo” kasti ar 20 olu iepakojumiem.

 

Foto konkursa uzvarētāji

Nominācija “Asprātīgais darbs”: Anete Lasmane, 21 gads; Rimants Jančevskis, 14 gadi; Armands Lūkins, 9 gadi

Nominācija “Praktiskais darbs”: Kristers ar mammu Lindu Tunti, 5 gadi; bērnudārzs “Prosum”; Mārīte Pugeja, 41 gads.

Pirmās vietas ieguvēji saņem: Ls 75 dāvanu karti no “Picture Happy”; pārsteiguma maisiņu no “Fazer maiznīcas”; ekskursiju divām personām “Pirmais Cāļa ģimenes brauciens”; AS “Balticovo” kasti ar 20 olu iepakojumiem.

Otrās un trešās vietas ieguvēji balvās saņem: Ls 50 dāvanu karti no “Picture Happy”; pārsteiguma maisiņu no “Fazer maiznīcas”; ekskursiju divām personām “Pirmais Cāļa ģimenes brauciens”; AS “Balticovo” kasti ar 20 olu iepakojumiem.

Calis.lv simpātijas balvas “Lego” komplektus iegūst: Matīss Kārlis Ļitvins, 9 gadi; Luīze Hulzinga, 4 gadi.

TP “Alfa” skatītāju simpātiju balva Būmertu ģimenei: Annijai, Elīnai, Kristai, kā arī mammai Ievai un tētim Sergejam: ekskursija divām personām “Pirmais Cāļa ģimenes brauciens”; AS “Balticovo” kaste ar 20 olu iepakojumiem.

Labākais klases darbs – Jēkabpils 3. vidusskolas 2.a klases skolēni iegūst ekskursiju uz AS “Balticovo” ražotni.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+