×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
9. jūlijs, 2012
Drukāt

Apsveicam laimīgos abonentus!

Beigusies lielā pusgada abonēšana un mūsu loterija “Abonējot pusgadam, iegriez laimes ratu un vinnē vērtīgas balvas!”. Loterijā automātiski piedalījās ikviens mūsu abonents, kurš otrajam pusgadam abonēja vismaz vienu mūsu izdevniecības izdevumu – “Latvijas Avīzi”, žurnālus “Mājas Viesis”, “Praktiskais Latvietis” , “36,6C”, “Agro Tops”, Lata romāns vai “Lauku Avīzes” tematiskās avīzes. 


 

Galveno balvu – dāvanu karti ģimenes ceļojumam uz Stokholmu no AS “Tallink Latvija” 100 latu vērtībā laimējusi Anita Zilpauša Ramatas pagasta.

Privātpersonu veselības apdrošināšanas polises no “If Apdrošināšana”, katru Ls 140 vērtībā laimējusi Ilga Balcere no Vecumniekiem, Ināra Verne no Jūrmalas un Sniedze Kontiņa no Ozolaines.

Universālo komplektu dzērienu pagatavošanai mājas apstākļos “Mājas alus” LIGHT laimējuši: Silvija Palkova no Tukuma, Ārija Meikule no Upeslejām, Burtnieku novada pašvaldība Ēvelē, Lina Gaigaliņa no Rīgas, Anita Rebjatņikova no Jūrmalas, Astrīda Kalniņa no Rīgas, Aivars Delpers no Mālupes pagasta, Arnolds Antmanis no Siguldas, Imants Kopštālis no Ķekavas, Anna Medinieka no Dekšāru pagasta, Juris Memļuks no Valmieras, Marika Kroģere no Platones pagasta, Broņislava Pelša no Jeru pagasta, Oļģerts Kolāts no Strenčiem, Valda Pormale no Eglaines pagasta, Zenta Vītola no Jēkabpils, Ēvalds Pūpols no Viesītes pagasta, Māris Dobrovičs no Mālpils, Jāzeps Krustāns no Gaigalavas pagasta, Viesītes bibliotēka Viesītē, Felicija Zaharevska no Nautrēnu pagasta, Maruta Baltmane no Džūkstes, Lidija Vigule no Naujenes pagasta, Berta Ērgle no Rožupes pagasta, Vilis Bārtulis no Jaunmārupes, zemnieku saimniecība “Dimanti” no Stabulnieku pagasta, Ņina Grūbe no Rīgas, Kaija Purvīte no Rīgas, Ināra Brūvere no Novadnieku pagasta, Roberts Lange no Rīgas, Līga Jaunliniņa no Bauskas, Adoļfina Dubovska no Silmalas pagasta, Māra Babre no Jaunpiebalgas pagasta.

Veikalu tīkla “MAXIMA” dāvanu karti 20 latu vērtībā laimējuši: Andris Batars no Rīgas, Aiva Rovite no Rīgas, Valentīna Lejiņa no Mazsalacas, Zinaida Ragele no Varakļāniem, Vija Pētersone no Zvejniekciema, Ligita Gaile no Turaidas, Rita Poga no Valgundes, Pēters Putniņš no Rīgas, Broņislavs Garkājs no Salaspils, Jānis Alfrēds Dumpis no Rīgas, Gundars Bērziņš no Vānes pagasta, Gunārs Ozols no Smārdes pagasta, Gunārs Kamšs no Līgatnes, Valdis Krauze no Virešu pagasta, Dzidra Markusa no Gramzdas pagasta, Ludviga Rimeicāne no Ilūkstes, Velta Krūmiņa no Saulkrastiem, Gunta Bāgante no Ķekavas, Raunas pagasta bibliotēka Raunā, Maija Lazdiņa no Valmieras, Biruta Maklere no Rubas, Jānis Veilands no Piņķiem, Zigrīda Bikovska no Lubānas, Višķu pagasta Silavišķu bibliotēka Vīgantos, Gunta Kundrāte no Madonas, Irisa Skudrule no Alūksnes, Gunta Dambe no Rīgas, Laimdota Sprince no Rīgas, Aija Bērziņa no Jēkabpils, Mečislavs Macieša no Bērzaunes pagasta, Aina Ķemera no Aizputes pagasta, Vēsmiņa Kanapole no Ipiķu pagasta, Gunārs Motte no Katvaru pagasta.

Lūdzam loterijas uzvarētājus līdz 23. jūlijam sazināties ar redakciju darba dienā no plkst. 10 līdz 16 pa tālr. 67096626 (Linda) vai 67096388, lai vienotos par balvu saņemšanu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+