×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
11. aprīlis, 2014
Drukāt

Apsver ASV karavīru izvietošanu Austrumeiropas valstīs (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

NATO spēku virspavēlnieks Eiropā Filips Brīdlavs (attēlā) paziņojis, ka pretpasākumi Krievijas militārajiem draudiem Ukrainā varētu ietvert ASV karavīru izvietošanu Austrumeiropas valstīs.

Brīdlavs, kuram līdz 15. aprīlim jāiz­strādā sabiedroto spēku nostiprināšanas plāns, intervijā ziņu aģentūrai AP izteicās, ka “nenorakstītu nevienas valsts iesaistīšanos, tostarp Savienoto Valstu”. “Būtībā mēs aplūkojam zemes, gaisa un jūras pasākumu kopumu, kas stiprinātu mūsu austrumu sabiedroto pārliecību. Man dots uzdevums to izstrādāt līdz nākamajai nedēļai. Es esmu pilnībā apņēmies to izdarīt agrāk,” pēc NATO konferences Parīzē norādīja Brīdlavs. Viņš arī apstiprināja, ka Krievijas militārā klātbūtne pie Ukrainas robežām nemazinās. NATO jau ir pastiprinājusi patrulēšanu Baltijas valstu gaisa telpā un ik dienu veic aviācijas kontroles un brīdinājuma sistēmas izlūkošanas lidaparātu patruļas Polijas un Rumānijas gaisa telpā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tikai ar kopeju Eiropas Savienibas, NATO un ASV atbalstu var atkal ieviest Eiropa kartibu pret Krievijas
    imperialismu.

  2. Ir jāstiprina ne tikai austrumu sabiedroto pārliecība( Brīdlavs), bet gan ir militāri un praktiski jānostiprina
    ES valstu Austrumu robeža. Brīnos, ka mūsu valsts pirmās personas par to nemaz neuztraucas un nerunā.
    Poļi gan neguļ! Nu jau var droši teikt, ka Putinu pilnībā apmierina Rietumu novēlotā un neizlēmīgā rīcība un nepārtraukta sanāksmju rīkošana bez konkrētas darbības. Un viņš rīkojas. Par tām sankcijām viņš tikai nošķaudās. Laikam Rietumi vēl nav sapratuši, kas ir Krievija.

  3. Es atbalstu,tad jūtīsimies drošāk,jo agresors Krievija tuvu atrodas.

Draugiem Facebook Twitter Google+