Kokteilis
Mīli

Apsver iespēju šķirties? Pirms tam noteikti izdari šīs trīs lietas! 16

Attiecību pārtraukšana – tas ir ļoti smags lēmums. It īpaši, ja jūs kopā esat bijuši jau ilgu laiku un liela daļa no šī laika bijusi patiesi laimīga.

Kā zināt, vai tiešām pie attiecībām nav vairs vērts strādāt un to pārtraukšana ir vienīgā iespēja? Ar kādām sekām rēķināties? Kā tu vari būt drošs, ka šķiršanos nenāksies nožēlot?

Lai pieņemtu pareizo lēmumu, lūk, 3 lietas, kuras noteikti jāpatur prātā, pirms pārtraukt attiecības. Noteikti neej savu ceļu, pirms neesi tās visas apsvēris!

1. Pārliecinies, ka tava izvēle ir apzināta, un tā nav reakcija uz kādu notikumu

Attiecību noiešana šķērsām var būt vissāpīgākā pieredze ar kādu nācies sastapties visa mūža laikā. Dažkārt šķiet, ka šķiršanās ir vienkāršākais risinājums.

Ja grasies pamest reaktīvu vietu, tā ne vienmēr ir labākā ideja (tas jādara gadījumos, kad piedzīvo fizisku vardarbību, tad drošība ir svarīgākā prioritāte).

Cilvēks nespēj loģiski domāt emocionāla stresa situācijā. Lai pieņemtu labāko lēmumu, it īpaši tad, ja tas ir tik svarīgs kā šķiršanās no kāda cilvēka, ir svarīgi veikt apzinātu izvēli. Velti pietiekoši daudz laika lēmuma pieņemšanai.

2. Nedodies prom, pie visa vainojot savu otro pusīti

Tev noteikti ir gana svarīgs iemesls justies aizvainotam, tomēr, ja pametīsi attiecības ar pirkstu rādot uz otru cilvēku, tu būsi zaudētājs.

Ikvienās attiecībās abiem partneriem jāuzņemas zināma daļa atbildības. Naivi domājot, ka tikai tava otrā pusīte ir vainojama pie attiecību problēmām, labāk nekļūs.

Ja tu nolem šķirties, ar attiecībās ienesto bagāžu tu dosies arī tālāk. Ignorējot savu lomu tu saglabāsi ievainojamību pret līdzīgām problēmām arī nākotnē.

Pretēji populārajam uzskatam, atbildības uzņemšanās par savu lomu attiecībās nepadara tavas ciešanas par nebijušām.

Nekādā gadījumā nevajadzētu turēt sirdī rūgtumu un negācijas, šīs emocijas nepadarīs tevi spēcīgāku.

3. Izdibini patiesību

Daudzās attiecībās ir sarežģījumi, bet tas nebūt nenozīmē, ka tās jāizbeidz. Ir efektīvi veidi kā vērst par labu pat vissarežģītākās situācijas, ja vien tu vēlies strādāt pie attiecību veidošanas, nevis izvēlēties alternatīvus risinājumus.

Ja vēlies šķirties, ir svarīgi saprast, ka tu esi šī lēmuma iniciators, nevis kāds tavs draugs, paziņa vai internetā publicēts raksts. Draugi, paziņas un pat terapeiti ir spējīgi aizmiglot tavu skatījumu uz dzīvi un likt tev pieņemt nelabvēlīgus lēmumus.

Citu cilvēku viedoklis var traucēt tev skaidri apdomāt to, ko patiesi vēlies.

Mūsu sirds glabā visas vēlmes. Šis ir īstais brīdis ieklausīties tās teiktajā, jo vienīgais cilvēks, kam būs jāsadzīvo ar šī lēmuma sekām esi tu.

Avots: curejoy.com

Saistītie raksti
LA.lv