×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
4. jūnijs, 2012
Drukāt

Apsver militāru iebrukumu Sīrijā

sirija_afpleta2

Francija nav izslēgusi militāra iebrukuma iespēju Sīrijā, taču tas varētu notikt tikai saskaņā ar ANO mandātu, paziņoja aizsardzības ministrs Žans Īvs Ledriāns.

 

Piedaloties Singapūrā notiekošajā Āzijas drošības samitā, Francijas aizsardzības ministrs arī aicināja Krieviju pārtraukt atbalstīt Sīrijas prezidentu Bašaru al Asadu. “Krievijai ir jāsaprot, ka Sīrijas nākotne nav iedomājama Asada vadībā,” uzsvēra Ledriāns. “Līdz tam mums ir jāpastiprina spiediens, jāpastiprina sankcijas, jāmobilizē sabiedrības viedoklis un pēc iespējas jāizolē Asads, un jāpanāk, ka tie, kas viņu joprojām atbalsta, zaudē interesi, un es šeit, protams, runāju par Krieviju.” Taču Krievijas prezidents Vladimirs Putins atteicies piekāpties Rietumu spiedienam Sīrijas jautājumā.

Tikmēr Asads vakar uzrunā parlamentā apgalvoja, ka ārvalstnieki cenšas iznīcināt Sīriju. “Maskas ir kritušas, un starptautiskā loma Sīrijas notikumos ir acīmredzama,” sacīja Asads, piebilstot, ka 7. maijā aizvadītās parlamenta vēlēšanas bija īstā atbilde “noziedzīgajām slepkavām un viņu finansētājiem”. “Mēs šobrīd saskaramies nevis ar politisku problēmu, bet gan projektu, kura mērķis ir iznīcināt valsti,” viņš norādīja.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+