×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
26. augusts, 2014
Drukāt

Norvēģijā apsver pilsonības atņemšanu kaujiniekiem
 (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Mēģinot novērst potenciālos teroristu draudus, Norvēģijas valdība apsver iespēju atņemt Norvēģijas pilsonību cilvēkiem, kuri devušies uz ārvalstīm, lai piedalītos teroristiskās darbībās.

Norvēģijas valdība uzskata, ka ir svarīgi meklēt jaunus risinājumus ar terorismu saistītajām radikalizācijas izpausmēm. “Mēs apvērsīsim katru akmeni, lai atrastu nepieciešamos ekstrēmisma un radikalizācijas novēršanas veidus. Mēs sāksim diskusiju par noteikumu ieviešanu pilsoņiem, kuri nopietni kaitē svarīgām valdības interesēm vai brīvprātīgi iestājas ārvalstu militārajā dienestā,” skaidroja Norvēģijas bērnu un vienlīdzības ministre Sūlveija Hūrna. Vairākas valstis, piemēram, Dānija, Nīderlande un Britānija, jau ir ieviesušas līdzīgus noteikumus pilsonības atņemšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tikai Latvijas valsts spēlē demokrātiju, un pieļauj pazemot. apsmiet, un sēj naidu pret Latvijas valsti un to uzskata par demokrātijas paraugstundu. Tas ir vājprāts! Tās ir paniskās bailes, ko par to teikts “krievu pasaules” stutetāji , “putinasosi” Latvijā. Ko teiks pazemotie latvieši savā tēvu zemē, drošības struktūram un valdībai ir pupu mizas, kam nav vērts pievērst uzmanību.

  2. … Bus vajadzigais modelis glevajai Eiropai un Bezabrenes nomenaklaturas valdibai !!!

    … Un, @, es: nemegini atkal veikli paslept patiesibu … seit iet runa ari par visiem teroristiem -ari Ukraina ielidusiem teroristiem … !

  3. Vispirms NEVAJAG tik viegli atvērt savas durvis musulmaņiem, kuriem ir PILNĪGI citi vērtību kritēriji kā norvēģiem!!! Eiropa mudž no viņiem, katrs trešais pretī nākošais ir no šīs pasaules. Lai būtu MIERS un SATICĪBA starp tautām, KATRAI TAUTAI JĀDZĪVO SAVĀ ETNISKAJĀ DZIMTENĒ!!? No šīs pasaules iebraukušie NEPROT SAŅEMT UN CIENĪT VIŅIEM DOTO, viņi kaļ savus nelietīgos plānus un pie pirmās izdevības tos realizē praksē! Viņi NECENŠAS IEKĻAUTIES attiecigās tautas tradīcijās un būt kopā ar saviem jaunajiem mītnes devējiem, viņi varās savā sulā un kaļ pavisam CITUS plānus un VISS!!! Esmu PAR pilsonības atņemšanu necienīgiem cilvēkiem, ļaundariem!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+