×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
15. jūlijs, 2015
Drukāt

Aptauja: 75,2% uzskata, ka Latvija tiek pārvaldīta, ievērojot ietekmīgu grupu intereses (3)

Foto - LETAFoto - LETA

75,2% iedzīvotāju uzskata, ka Latvija tiek pārvaldīta, ievērojot tikai atsevišķu ietekmīgu grupu intereses, liecina pētījuma centra “SKDS” veiktās aptaujas dati.

Taujāti, vai, kopumā ņemot, jūs teiktu, ka Latvija tiek pārvaldīta, ievērojot tikai atsevišķu ietekmīgu grupu interesēs, vai arī tā tiek pārvaldīta visu tās iedzīvotāju interesēs, tikai 10,9% atbildējuši, ka tas notiek visu iedzīvotāju interesēs.

Lielākā daļa jeb 75,2% pauduši, ka Latvija tiek pārvaldīta, ievērojot tikai atsevišķu ietekmīgu grupu intereses. Savukārt 13,9% atzinuši, ka viņiem grūti pateikt, kādās interesēs tas notiek.

Salīdzinot šā gada datus ar 2013.gadā veiktās aptaujas rezultātiem, secināms, ka pozitīvi noskaņoto skaits pieaudzis par diviem procentiem, kā arī par vairāk nekā trīs procentiem palielinājies to respondentu skaits, kuri nezina, kā atbildēt uz jautājumu. Par vairāk nekā četriem procentiem samazinājies aptaujāto skaits, kuri norādījuši, ka Latviju pārvalda galvenokārt tikai atsevišķu ietekmīgu grupu interesēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. sociāli atstumtais Atbildēt

    4.maija Latviju , saprotams pārvalda LKP CK komunisti , čekisti un citi zagļi , viss labums aiziet Maskavas žīdiem un krieviem , citu jau šitie neko neprot kā lūrēt pār plecu – ko birojs teiks , ko mēs gana atskatījāmies ,, Kājiņu,, ,, saimnieka ,, uzvedībā ; latvieši pārliecinoši tuvojas stāvoklim – ,, pliki un nabagi ! Bet apsolījums nav atcelts – Viņi visi zagļi baigi NORAUSIES ! ! !

  2. … Ka var nezinat kadas grupas … saksim ar ta pasa Rinkevica … ar kuras liberalas ideologijas prioritatem vins jau atlaujas atklati pazinot savus uzskatus un savas darbibas merkus: panakt sabiedribas vertibu un tradiciju modeli, kas ir pieprasita no vinu 3% sastava ….un kas racionalam un parastam pilsonim ir NEPIENEMAMS !!!!

    Ka var viens nacionalas valsts, inteligents, domajoss, patriotisks, savai tautai un kulturai atbildigs politikis un vel, cerams, pie pilna prata nakt publika ar pazinojumu, proti : ‘TIKUMIBAS LIKUMS’ NEIEDERAS DEMOKRATISKA LATVIJAS VALSTI …’ !!!!!!!!!!!???????

  3. Grupas vai negrupas to nezinu, bet zagļu gan te netrukst.Kauns latvijai.

Draugiem Facebook Twitter Google+