×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
5. maijs, 2015
Drukāt

Aptauja: 84% iedzīvotāju papildu darbaspēka ieplūšanu Latvijā vērtē kā nevēlamu (2)

Foto - AFPFoto - AFP

84% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka papildu darbaspēka ieplūšana valstī ir nevēlama, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.

Par pilnīgi nevēlamu šādu parādību uzskata 53% aptaujāto, savukārt vēl 31% uzskata, ka papildu darbaspēka ieplūšana valstī ir drīzāk nevēlama.

Tikai 1% iedzīvotāju pārliecināti, ka papildu darbaspēka ieplūšana Latvijā ir pat ļoti vēlama, bet vēl 10% norādījuši, ka tā ir drīzāk vēlama.

Atbalsts šādam procesam viena procenta līmenī saglabājas jau vairākus gadus, savukārt lielākais atbalsts tam pausts 2006.gadā, kad papildu darbaspēka ieplūšanu kā ļoti vēlamu uzskatīja 3% iedzīvotāju.

Lielākā negatīvā attieksme novērota 2009.gadā, kad papildu darbaspēka ieplūšanu valstī kā pilnībā nevēlamu uzskatīja 65% iedzīvotāju. Pēc tam negatīvās attieksmes līmenis krities, 2012. un 2014.gadā sasniedzot minētos 53%. Mazākā negatīvā attieksme fiksēta 2007.gadā, kad papildu darbaspēka ieplūšanu Latvijā kā pilnībā negatīvu vērtēja tikai trešdaļa iedzīvotāju.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Un kas notiks ar vietējiem pilsoņiem????? JAU ŠODIEN NAV DARBA VIETU UN LATVIEŠI DZĪVO TRŪKUMĀ….. Kas būs tālāk? Tas ir vājprāts!

  2. 84 % nevēlās nekādus ienācējus, bet Pabriks ir izdomājis kad te var ievest no 100 000 līdz pat 500 000 bēgļu kas tup Itālijā un sapņo par paradīzi kur neko nevajadzēs darīt,jo ir taču valstis ar bailīgu iztapīgu valdību.Tad sanāk tā mazākums uzspiež savu gribu vairākumam.

Draugiem Facebook Twitter Google+