Mobilā versija
+3.3°C
Anda, Andīna
Pirmdiena, 20. novembris, 2017
16. jūlijs, 2017
Drukāt

Aptauja: Amerikāņu atbalsts Trampam sarucis līdz 36% (1)

Foto-REUTERSFoto-REUTERS

ASV pilsoņu atbalsts prezidentam Donaldam Trampam samazinājies līdz 36%, liecina pēc laikraksta “The Washington Post” un raidsabiedrības ABC pasūtījuma veiktās aptaujas rezultāti.

Iepriekšējā aptaujā aprīlī atbalstu Trampam pauda 42% respondentu.

Jaunākajā aptaujā 48% respondentu atzinuši, ka viņiem ir ļoti negatīvs viedoklis par Trampa veikumu prezidenta amatā.

Diviem iepriekšējiem ASV prezidentiem Džordžam Bušam jaunākajam un Barakam Obamam reitings pusgadu pēc stāšanās amatā bija 59%. Līdzīgi zems reitings kā Trampam pusgadu pēc stāšanās amatā nesenajā vēsturē bija Džeraldam Fordam 1975.gadā – tolaik viņu atbalstīja 39% aptaujāto.

48% respondentu jaunākajā aptaujā atzinuši, ka ASV vadošā loma pasaulē Trampa prezidentūras laikā kļuvusi vājāka, bet 60% atbalstījuši viedokli, ka Krievija mēģinājusi ietekmēt ASV prezidenta vēlēšanu rezultātus.

Aptauja veikta telefoniski, noskaidrojot 1001 respondenta viedokli.

Republikānis Tramps ASV prezidenta stājās ASV prezidenta amatā janvārī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ješka Džeffersons no Toledo Atbildēt

    Tas, ko sludina ABC,NBC,CNN vai MSNBC ir kaķiem. Tīrās baumas.

Francijā policists nošauj trīs cilvēkus un izdara pašnāvībuFrancijā 31 gadu vecs policists nošāvis trīs cilvēkus un pēc tam izdarījis pašnāvību, svētdien paziņojušas varasiestādes.
Meja apsūdz Krieviju kiberkarā pret RietumiemBritānijas premjerministre Terēza Meja apsūdzējusi Krieviju informācijas militarizēšanā un kiberkara izvēršanā, cenšoties sašķelt rietumvalstu vienotību.
Draugiem Facebook Twitter Google+