×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
4. jūlijs, 2015
Drukāt

Aptauja: Arvien vairāk cilvēku uzskata, ka paši ir savas laimes kalēji (4)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Arvien vairāk cilvēku uzskata – cilvēki paši ir vainīgi, ka daudziem Latvijā iet grūti, secināts pētījumu aģentūras SKDS veiktajā aptaujā.

Apgalvojumam, ka cilvēki paši ir vainīgi pie savām problēmām, piekrīt teju katrs ceturtais iedzīvotājs jeb 24% aptaujāto. Šis ir augstākais rādītājs kopš 2010.gada, kad tādu viedokli pauda nedaudz vairāk par 13% iedzīvotāju.

Šogad fiksēts teju zemākais to cilvēku skaits, kuri problēmās vaino netaisnīgu sabiedrību/netaisnīgu sociālo iekārtu. Šādi uzskata 30,3% iedzīvotāju, kas ir par nepilniem diviem procentiem vairāk nekā pērn, kad sasniegts zemākais šādi domājošu cilvēku īpatsvars.

41,8% aptaujāto pauda pārliecību – apstāklī, ka daudziem iet grūti, vainīgi abi – proti, kā netaisnīga sabiedrība, tā arī paši vienādā mērā vainojami pie pastāvošajām problēmām. Salīdzinot ar pagājušo gadu, kad abus faktorus vainoja gandrīz katrs otrais iedzīvotājs jeb 47,2%, šogad rādītājs ir krities par 5,4%.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Pilniigi piekriitu.Slinkiem neviens nevar paliidzeet.

    • Pareizi jau ir ,bet ja gribas panākumus tad Latvijā ir divi ceļi,viens sadraudzeties ar “valsts”cilvēku un Tev pasūtījumi būs ,vai ja nevēlies maksāt ,tad jāpārvācas uz citu valsti arī nav nekāda medus maize ,viss jāsāk no 0,bet tur vismaz ir cerības un strādājot tikpat cik Latvijā var ļoti ātri pie tā nonākt. Smieklīgi,bet mana pensija UK par 5 gadu darbu ir dzīvot ļaujoša,toties Latvijas 40 darba gadi( un ne pa minimālajām algām) veselus 220 euro mēnesī piešķīra!

  2. Dievs palidz tiem Atbildēt

    kas palidz pasi sev.

  3. ................. Atbildēt

    neļauj jau kalt, gņidas apzog

Draugiem Facebook Twitter Google+