×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
22. novembris, 2017
Drukāt

Aptauja: ASV 60% sieviešu cietušas no seksuālas uzmākšanās (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

ASV 60% sieviešu apgalvo, ka pieredzējušas seksuālu uzmākšanos, bet divas trešdaļas no viņām norāda, ka tas noticis darbavietā, liecina otrdien izplatītās sabiedriskās domas aptaujas dati.

Tikai 20% vīriešu atzīst, ka arī viņi pieredzējuši seksuālu uzmākšanos, un no viņiem 60% norāda, ka tas noticis darbavietā, teikts Kvinipiaku universitātes pētījumā.

Sieviešu vidū, kas apgalvo, ka pieredzējušas seksuālu uzmākšanos, 69% norāda, ka tas noticis darbā, 43% – sociālā vidē, 45% – uz ielas, bet 14% – mājās.

85% respondentu atzīst, ka seksuālā uzmākšanās sievietēm ir nopietna problēma, bet 55% norāda, ka pēdējā laika masveida apsūdzību atspoguļošana medijos palīdzējusi problēmu izprast labāk.
62% atzīst – tas, ka vainīgie tiks saukti pie atbildības par seksuālu uzmākšanos, pēc pēdējā laika apsūdzībām kļuvis ticamāks.

“Vairums amerikāņu vīriešu un sieviešu ir dziļi satraukti par seksuālo uzmākšanos, un šie skaitļi paskaidro – kāpēc. No desmit sievietēm sešas ir bijušas upuri,” norādīja Kvinipiaku universitātes pārstāvis Tims Maloj

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Labā ziņa: tomēr veseli 40% vīriešos neizraisa nekādu interesi!

Draugiem Facebook Twitter Google+