×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
23. decembris, 2015
Drukāt

Aptauja: Divas trešdaļas Latvijas iedzīvotāju izvēlas praktiskas dāvanas

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Latvijas iedzīvotāji vienmēr ir bijuši praktiski un arī tik atbildīgam notikumam kā Ziemassvētki gatavojas nopietni – 70% no aptaujātajiem atbildēja, ka parasti dāvina praktiskas lietas, un 74% no visiem respondentiem dāvanas sagādā jau laicīgi, liecina interneta veikala “220.lv” veiktā aptauja.

davanas

Aptauja tika sagatavota un bija pieejama elektroniskajā formātā laika posmā no 2015.gada 23.novembra līdz 1.decembrim www.220.lv mājas lapā un sociālajos portālos. “Sākotnēji plānojām anketas jautājumus saņemt līdz 8.decembrim, tomēr atsaucība bija tik liela, ka nedēļas laikā saņēmām gandrīz 6 tūkstošus atbilžu, izņemot e-pastu dublikātus, kopā saņēmām 5395 unikālas atbildes – tas ir lielisks rezultāts, kas mūs ļoti iepriecināja,” saka interneta veikala mārketinga direktore Laila Snidzāne.

99% no respondentiem “piestrādā” par Ziemassvētku vecīšiem un dāvanas sagādā! Tikai 55 cilvēki no visiem aptaujātajiem ir atbildējuši, ka dāvanas nepērk, tomēr gandrīz visi no tiem atzīmēja, ka dāvanas sagādā sev vai ģimenes locekļiem. Visu aptaujāto vidū bija tikai divi “Grinči”, kas dāvanas nepērk pat sev. “Esam mūsu “Grinčiem” izsūtījuši nelielu dāvaniņu no mūsu veikala un ceram, ka mums izdosies arī viņus ieraut Ziemassvētku burvībā un dāvināšanas priekā” piebilst mārketinga nodaļas meitenes.
davanas1
Kopumā 81% respondentu pērk dāvanas interneta veikalos – lielākā daļa no aptaujātajiem apvieno dāvanu pirkšanu internetā ar parasto veikalu apmeklējumu, tomēr ir arī tādi, kas šo svarīgo procesu veic tikai ar interneta palīdzību.
 
39% cilvēku atbildēja, ka pērk dāvanas saviem ģimenes locekļiem, 26% apdāvina gan ģimeni, gan savus draugus, pārējie pērk nelielas dāvaniņas arī kolēģiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+