×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
12. oktobris, 2015
Drukāt

Aptauja: latvieši uzskata, ka bēgļiem ir jāapmeklē obligātie valodas kursi (10)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Viens no priekšlikumiem paredz arī to, ka starp kritērijiem patvēruma meklētāju uzņemšanai vajadzētu iekļaut arī Eiropas Savienības valodu zināšanas.

Gandrīz puse jeb 45% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā piekrīt šim ierosinājumam. Gandrīz tikpat (43%) ir to, kuri tam nepiekrīt. Vēl desmitā daļa (12%) iedzīvotāju nav pauduši konkrētu nostāju šajā jautājumā. Jāteic, ka salīdzinoši biežāk šim ierosinājumam ir piekrituši latvieši.

Lielāka vienprātība ir jautājumā par to, vai patvēruma meklētājiem būtu jāparaksta sabiedriskais līgums par obligāto latviešu valodas kursu apmeklēšanu, par

Latvijas vēstures un sabiedrības pamatu apgūšanu, kā arī par atturēšanos no radikālām antidemokrātiskām darbībām.

To atbalsta lielākā daļa jeb 73% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā. Viena piektdaļa šai idejai nepiekrīt, bet 7% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa par šo jautājumu. Salīdzinoši biežāk šai iecerei piekrituši latvieši, kā arī 18-29 gadus veci Latvijas iedzīvotāji, bet salīdzinoši retāk – cittautieši.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. ka šī ziema būs ļoti auksta! Līdz -25 grādiem! Un kādu mēnesi -10-15! Sniegs līdz ceļiem! Vienīgais pavasarī, Latviešiem būs posts, kad pali sāksies un upes aizprostosies ar lediem! Būs lieli plūdi! Bet kārtīgu ziemu noteikti vajag Latvijā, Baltijā, lai tie mellie musulmaņu lopiņi mūk, kā no uguns no Mūsu puses! Un saprot, jau laicīgi uzzin, ka šeit nav ekonomika, ka šeit ierodoties būs kļūda!

 2. Šie kuri uz bildes, tajā laivā, šādi lopiņi, tālāk par Grieķiju, vai Itāliju netiks! Viņiem nav naudas ar kuru samaksāt Lai nokļūtu kaut vai līdz Vācijai! Bet ja šādi tomēr nokļūtu līdz Latvijai, tad priekš šiem, Latvijai būtu jātērē nauda lai viņus kā lopiņus izguldītu un pabarotu! Viņi nav spējīgi nevienu darbu darīt Latvijā! Apkopējs – ļoti slikti izdarīts darbs! Krāvējs – viņi to darītu lēni un ar problēmu kaudzi! Nēesat redzējuši, kā viņi strādā? Atbrauciet paskatieties uz Beļģiju, Holandi! Te viņi ir Miljoniem! Uz Latviju brauks nejau šie Āfrikas Lopiņi, bet citi! No arābiem, Musulmaņiem – Pakistāna, Afganistāna, varbūt Sīrija, Turki, Kurdi! Un nekādā gadījumā nav jātērē laiks un līdzekļi viņu piespied Latviešu valodas apmācībai Latvijā! Viņiem Latvija neinteresē! Galvenais tikt tālāk uz Skandināviju! Šī rūpe par viņiem, apmācības, uzturēšanas, kopšanas Gremdēs Latvijas attīstību! Latvijā nav ekonomikas! Latvijā ir jābūvē augšā Jauna Ekonomika, Nodokļu sistēma, Likumdošana – priekš Mums, Latviešiem! Nevis jāgremdē Latvijas att.! Lūk, Austrijā ierodas katru dienu vēl un vēl, Tūkstošiem visi, Labas dzīves meklētāji! Un tas viss gremdēs EU Nākotni! Latvijā, tie kuri vēl tikai tgad taisās pamest Latviju, meklēt labākas darba iespējas Eiropas centrā un Skandināvijā, visdrīzāk durvis drīz būs ciet! Jo aiz stūra stāv tūkstošiem bēgļu, kuri arī grib strādāt visus vienkāršos darbus! Bet tie spējīgākie jau uz Latviju neatbrauks! Viņi sen jau ir Vācijā, Holandē, Beļģijā, Francijā, Anglijā, Zviedrijā, Dānijā, Amerikā! Un tapēc – Nekādā gadījumā neuzņemt vairāk un vairāk tos Arābu, Musulmaņu bēgļus! Viņu lavīna neapstāsies! Un Latviešiem Latvijā būs jāsadzīvo ar viņu ikdienu! Neticiet? Atbrauciet paskatieties, kas notiek Francijā, Beļģijā, Holandē (šeit viņu ir Miljoniem, kuri dzīvo šeit jau 20-30 gadus! Lielākai daļai jau ir šo zemju Pilsonības, pases, gandrīz, kā dzimtā valoda!) un noteikti Itālijā! Nē Bēģļiem Latvijas teritorijā, Nē Baltijā!

 3. MAN RIEBJ LATVIJA TIEŠI TĀ PAŠA IEMESLA DĒĻ KAPĒC RIEBJ islama valsts, SOCIĀLISMS UN DEMOKRATIJA—

  TĀ IR VĒLME PIESPIEST OTRU DZĪVOT “KĀ VISI” –

  MAN NEKAS NAV PRET KALIFĀTU VAI ISLAMU , MAN NEKAS NAV PRET EMIRATU ,IMAMATU ,SULTANATU , BĪSKAPIJU,MAJOTRATU , BAZNĪCAS VALSTI , MONARHIJU ,TEOPKRATIJU ,OLIGARHIJU. – VISA BĪBELE AR VARDU “SAVS” RAKSTĪTA – TA SATUR TIEŠAS PAVĒLES VAIRĪTIES NO “MŪSU KOPĪGS”

  esmu pret visu kas smird pēc “mūsu kopīgs” ,pēc vienotasUN INTEGRĒTAS sabiedrības pēc Bābeles torņa CELTNIECĪBAS AR INTEGRETO SABIEDRĪBU UN VALSTS VALODU – tas ir ļaunums kas Dievam ļori riebj ( TAS IR CILVĒCISKAS BŪTNES PAMATIEM PRETĪGI – TO INTUITĪVI JAU PAT TUMŠAIS MUSLIMS JŪT).

  BRĪVAIS – JŪDS DZĪVO PATS UN ĻAUJ CITAM DZĪVOT JŪDAISMS IR VALSTISKUMS

  TORA PAVĒL – NEAPSPIED SVEŠINIEKU KAS DZĪVO TAVOS VĀRTOS
  JŪDS NEVIENU NESPIEZ DZĪVOT KA JŪDAM – VIŅS BRĪDINA KA TAS GRŪTI UN KLAPATĪGI–BET CIENA PAT VĀRTU PROZELĪTUS – UN ARĪ NELIEDZ NEVIENAM IZIET “NATURRALIZACIJAS PROCEDŪRU” – NEVIENS NEUZDRĪKSTĒSIES TEIKT KA MĀTE NAV JŪDIETE

 4. AIZDEVUMA AIZDEVUMU PLC Atbildēt

  Tas ir Aso ietaupījums un aizdevumu kreditēšanas uzņēmums. ja jums ir nepieciešams kredīts, lai personīgo biznesu, vai jums ir nepieciešams kredīts, lai nodzēstu visu savu rēķinu, lūdzu sazinieties ar mūsu mūsu šeit e-pastu:finance_institute2015@outlook.com lai iegūtu vairāk informācijas. Jūsu informācijai, mūsu uzņēmums izsniedz aizdevumu 5% procentu likmi, ja Jums ir interese laipni nokļūt atpakaļ pie mums nekavējoties, lai saņemtu darīts ar savu kredīta pārvedums apstiprinājuma dokuments ok.

  Sazināties e-pasts: (finance_institute2015@outlook.com)

  Nevilcinieties piemērot.

 5. LA piedalās smadzeņu skalošanā par labu bēgļu uzņemšanai. Latvieši uzskata, ka uzņemt nelegālos migrantus ir noziegums pret latviešiem un Latvijas valsti!

 6. Kā tad ,gaidiet ar maisu ,kad tie āksti mācīsies latviski runāt. Eh,naivie latvieši.

  • Tāds likums ir jāpieņem, tad varbūt imigranti ātrāk pazudīs no Latvijas, kur viņiem liek ne tikai strādāt, bet arī valodu mācīties.

 7. Novietojoet beegljus starp latvieshiem un esiet laipni pret vinjiem, tad iznaaks labi latvieshi! Man arii piekliidushie kakji, kas bija tuvu bada naavei, bija pie mums tie miiljaakie dziivnieki!

Draugiem Facebook Twitter Google+