Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
20. novembris, 2013
Drukāt

Aptauja: Oktobrī samazinās atbalsts eiro; skeptiķu skaits pieaug (2)

eiroskepticisms

Latvijā oktobrī ir samazinājies iedzīvotāju atbalsts pārejai uz eiro, liecina pētījumu centra “SKDS” veiktā aptauja.

Šā gada oktobrī, salīdzinot ar septembri, atbalsts latu nomaiņai pret eiro samazinājies par četriem procentpunktiem – oktobrī eiro atbalstīja 20% respondentu. Savukārt neitrālu attieksmi par eiro ieviešanu pauda 20% respondentu, kas ir par diviem procentpunktiem mazāk nekā šā gada septembrī.

Savukārt eiro skeptiķu skaits oktobrī, salīdzinot ar septembri, ir palielinājies par sešiem procentpunktiem un bija 58%.

Savukārt 2% respondentu nav bijis viedokļa par to, vai Latvijas pāreja no lata uz eiro ir atbalstāma.

Latvija ieviesīs eiro no 2014.gada.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Divi Latvijas vidējam pilsonim drebuļus izraisoši uzvārdi: Liepnieks un Stendzenieks, Šlesera LC/LPP un TP rupori. No FM ministra izkanējošie vārdi par Stendzenieka draudiem ar tiesas darbiem un miljonos skaitāmām sankcijām nekā neveicina uzticamību valdībai. Izvērtējot šo darboņu veikumu valsts labā liela daļa iedzīvotāju sliecās domāt, ka euro kārtējo reizi pasliktinās viņu dzīvi.

  2. Tautas balss – Dieva balss .Diemžēl mūsu politiķiem tas viss ” pie kājas”.

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+