Mobilā versija
-1.9°C
Zigurds, Sigurds, Sigvards
Trešdiena, 25. janvāris, 2017
20. novembris, 2013
Drukāt

Aptauja: Oktobrī samazinās atbalsts eiro; skeptiķu skaits pieaug (2)

eiroskepticisms

Latvijā oktobrī ir samazinājies iedzīvotāju atbalsts pārejai uz eiro, liecina pētījumu centra “SKDS” veiktā aptauja.

Šā gada oktobrī, salīdzinot ar septembri, atbalsts latu nomaiņai pret eiro samazinājies par četriem procentpunktiem – oktobrī eiro atbalstīja 20% respondentu. Savukārt neitrālu attieksmi par eiro ieviešanu pauda 20% respondentu, kas ir par diviem procentpunktiem mazāk nekā šā gada septembrī.

Savukārt eiro skeptiķu skaits oktobrī, salīdzinot ar septembri, ir palielinājies par sešiem procentpunktiem un bija 58%.

Savukārt 2% respondentu nav bijis viedokļa par to, vai Latvijas pāreja no lata uz eiro ir atbalstāma.

Latvija ieviesīs eiro no 2014.gada.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Divi Latvijas vidējam pilsonim drebuļus izraisoši uzvārdi: Liepnieks un Stendzenieks, Šlesera LC/LPP un TP rupori. No FM ministra izkanējošie vārdi par Stendzenieka draudiem ar tiesas darbiem un miljonos skaitāmām sankcijām nekā neveicina uzticamību valdībai. Izvērtējot šo darboņu veikumu valsts labā liela daļa iedzīvotāju sliecās domāt, ka euro kārtējo reizi pasliktinās viņu dzīvi.

  2. Tautas balss – Dieva balss .Diemžēl mūsu politiķiem tas viss ” pie kājas”.

Valsts šauj pa uzņēmējiem, bet korumpētos ierēdņus saudzēKad valstij jāuzmana uzņēmēji, tā ar Konkurences likumu noteikusi plašas sankcijas, bet, kad valsts pārvaldei jākontrolē pašai sevi, tad Valsts kontroles rokās
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājā ar nelegālu gāzes pieslēgumu dzīvojusi augsta amatpersona (18)Tuvākajā laikā Latvijā tiks atvērts dabasgāzes tirgus un cena tiks noteikta, tirgotājam un lietotājam vienojoties. Tam gatavojoties, valdībai jāpieņem virkne noteikumu, bet
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+