Mobilā versija
-2.2°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
20. novembris, 2013
Drukāt

Aptauja: Oktobrī samazinās atbalsts eiro; skeptiķu skaits pieaug (2)

eiroskepticisms

Latvijā oktobrī ir samazinājies iedzīvotāju atbalsts pārejai uz eiro, liecina pētījumu centra “SKDS” veiktā aptauja.

Šā gada oktobrī, salīdzinot ar septembri, atbalsts latu nomaiņai pret eiro samazinājies par četriem procentpunktiem – oktobrī eiro atbalstīja 20% respondentu. Savukārt neitrālu attieksmi par eiro ieviešanu pauda 20% respondentu, kas ir par diviem procentpunktiem mazāk nekā šā gada septembrī.

Savukārt eiro skeptiķu skaits oktobrī, salīdzinot ar septembri, ir palielinājies par sešiem procentpunktiem un bija 58%.

Savukārt 2% respondentu nav bijis viedokļa par to, vai Latvijas pāreja no lata uz eiro ir atbalstāma.

Latvija ieviesīs eiro no 2014.gada.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Divi Latvijas vidējam pilsonim drebuļus izraisoši uzvārdi: Liepnieks un Stendzenieks, Šlesera LC/LPP un TP rupori. No FM ministra izkanējošie vārdi par Stendzenieka draudiem ar tiesas darbiem un miljonos skaitāmām sankcijām nekā neveicina uzticamību valdībai. Izvērtējot šo darboņu veikumu valsts labā liela daļa iedzīvotāju sliecās domāt, ka euro kārtējo reizi pasliktinās viņu dzīvi.

  2. Tautas balss – Dieva balss .Diemžēl mūsu politiķiem tas viss ” pie kājas”.

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (8)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+