×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
23. septembris, 2014
Drukāt

Aptauja: sarucis atbalsts “Vienotībai”, “Saskaņai” un ZZS, pieaudzis – “No sirds Latvijai” (22)

Foto: LETAFoto: LETA

Septembra vidū nedaudz samazinājies Latvijas lielāko partiju – “Saskaņas”, “Vienotības” un Zaļo un zemnieku savienības – popularitāte, bet pieaudzis bijušās valsts kontrolieres Ingunas Sudrabas dibinātās partijas “No sirds Latvijai” reitings, tā liecina otrdien Latvijas Televīzijas publiskotās “Latvijas faktu” aptaujas rezultāti.

Saskaņā ar 12.-22.septembrī veiktās aptaujas rezultātiem par “Saskaņu” būtu bijuši gatavi balsot 18,7% vēlētāju. Septembra sākumā laikraksta “Diena” publiskotajā “Latvijas faktu” aptaujā šo politisko spēku bija gatavi atbalstīt 21,8% balsstiesīgo.

“Vienotību” septembra vidū bija gatavi atbalstīt 11,8% salīdzinājumā ar 17,5% mēneša sākumā, bet par Zaļo un zemnieku savienību bija gatavi balsot 7,6%, kas ir mazāk nekā 9,1% septembra pirmajās nedēļās.

“No sirds Latvijai” atbalsts sasniedzis 7,3% iepretī iepriekš gūtajam 6,2% vēlētāju atbalstam.

Saskaņā ar “Latvijas faktu” aptaujas datiem nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK noslīdējusi uz piekto vietu, lai arī šī politiskā spēka atbalstītāju skaits pieaudzis līdz 6,9% no 6,3% mēneša sākumā.

Joprojām liels ir neizlēmušo skaits – 22%, bet vēlēšanās pilnīgi noteikti nepiedalīsies 16,4% aptaujas dalībnieku.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. … KA KAUT KAS LIDZIGS IR IESPEJAMS SAJA NACIONALAS VALSTS KRITISKAJA SITUACIJA (iznemot SX un V partijas %kritumus ) ?????

  VISNEATBILSTOSAKAIS ELEKTORATA IZVELES REALITATEI PARADAS NA reitingu svarstiba: no 6.9 uz 10,4 un uz REALAKA 14 % DAZADAS APTAUJAS ( aktualajam 16-18%) !!!!!!

  NAKOSAIS ‘NOSIRDS LATVIJAI’ PEKSNAIS LECIENS PIE VISA NEGATIVA PEDEJAS NEDELAS >5% !!!!

  SECINAJUMS: NEVAR TICET NEVIENAI APTAUJAI, JO TAS NAV ZINATNISKI UN NEINTRALI SASTADITAS !!! PIELIETOJOT NEATTIRITAS KRITERIJAS TAS TIKAI KALPO TIEM KURI NAIVI TURPINA MALDINAT PUBLIKU, PASUTA, VAI SAMAKSA – UN TAMDEL TIE VISI KVALIFICEJAS KA MUSU LATVIESU AUTOHTONAS PAMATTAUTAS UN NACIONALAS VALSTS IENAIDNIEKI !!!

 2. Viss norit likumsakarīgi!

 3. cik ļoti visi baidās no Sudrabas.Lai labāk vienotība turpina gešeftes .Vismaz viens godīgs cilvēks būtu tai skudru pūznī.

 4. jenoti vislabāk pieprot tikai košanu kājā Atbildēt

  l\ēnumas galvu groza k uc es kakls

  24.septembris 2014 14:10

  Tas, ka lēnuma neko nezina, kas notiek jenotības augšā, t.i. kas ar ko ēd,dzer,brauc, saņem tumbočkas saturu,utt, liecina par to, ka jenotības kaklsrudā ku ce ar saviem zaķiem padara isu melno darbu,t.i, sakārto tikšanos, braucienus, papīrus, BET LĒNUMAI TIEK PASNIEGTI JAU GATAVI PAPĪRI UN TIKAI JĀNORUNĀ tautas priekšā, KU C E S zaķīšu sarakstītais teksts.
  Nu, tagad man skaidrs, kāpēc lēnuma visus 9 mēnešus atkārto vienus un tos pašus tekstus:es nezinu, man nav informācijas, tas ir valsts noslēpums, pateikšu pēc nedēļas visu, ko man teiks, ka to drīkst teikt

 5. Krūmiņ, pastāsti! Atbildēt

  Cik naudas šoreiz Krūmiņš pārskaitījis Kaktiņam?

 6. Trako skaits pieaudzis? Atbildēt

  Vai tad Latvijā trako skaits pieaudzis, ka balsos par “No sirds Krievijai”?

 7. Paklaiņojot tīmeklī tiešām rodas sajūta, ka par Sudrabas partiju, nerunājot jau par Saskaņu, visur tiek sludināts, ka “nupat, nupat jau ceļas reitingi, ka tūlīt jau abas partijas noteikti tiks ievēlētas Saeimā. Tā ir tīšu prātu cilvēku noskaņošana, jo nekas tāds īstenībā nav novērojams. Sevišķi par Sudrabas partiju balsos tikai eksaltētas kundzes, kurām “Sudraba nāks un visu sakārtos”. Tās partijas, kuras zina valsts kases stāvokli, ar tukšiem solījumiem nemētājas. Un par Saskaņu balsos krievi un aptaurēti latvieši, savēlot Saeimā krievus, jo latviešu kandidātus krievu vēlētāji no sarakstiem izsvītros.

 8. Lauku Avīze un LETAs žurnālisti visiem spēkiem cenšas un aģitē par Sudrabas partiju. Paskatiet, kāda bilde rēgojas un kāds raksts uzšņāpts! Laikam jau kopīgas ideoloģiskas saknes vieno abus – šo Krustiņa kunga avīzi un Sudrabu. NA arī kāpums, pie tam bez pompozas aģitācijas, bet viņi pieminēti tikai garāmejot. Kā nekā tomēr nacionāļi un viņu bildes arī nerēgojas visos ceļmalas grāvjos, kā Sudrabai. Latvietis tomēr ir lētticīgs un liels teātra mīļotājs, ja jau tik vienkārši notic šim politiskajam teātrim. Liekas, vēl ilgi būs jāgaida, kamēr viņš iemācīsies domāt vienīgi ar savu galvu. Nu ko, turpināsim sevi mānīt, balsot par vairāksolītajiem un pēc tam vaimanāt!

 9. Un kuri,Daumant,tad ir tie Latvijai uzticamākie cilvēki?

 10. Tikai par Sudrabu. Āboltiņai, Reiram, Zaķim utt. neuzticos. Vāc tik nost citus un totāli ignorē tautas intereses.

 11. Par Jauno liberālo partiju, 9.saraksts, par Bordānu, no kura baidās visa mafijas sistēme, reitingu taisītāji, žurnālisti, TV, jo Bordāns + sudraba = Latvija sāktu veidoties taisnīguma sistēma.

  Bordāna programma – par 1918.gada Latviju, par taisnīgumu un tiesiskumu, ko viņš jau pierādīja ar darbiem un reāli, par ko viņu izmeta no ministra amata VL -NA un Vienotība. Taisnos ministrus un deputātus korupcijas un oligarhijas sistēma, kas stipri nostabilizējusies Latvijā, necieš, dzen projām, jo Bordāns pozīcijai ļoti traucēja realizēt plānus tiesu sistēmā.

  • Pasaki lūdzu, kādus plānus? Ļoti interisē! Un vel interesē, kādu tiesisku valsti Bordāns izveidotu kopā ar Sudrabu, nosauc kādus pāris svarīgākos punktus? Viens oligarhu nīdētājs jau aizgājis pa savu taku, saņēmot līdzi lepnu dzīvokli. Un ja Sudraba tagad apvienosies ar Saskaņu un paķērs līdzi Bordānu? Tad gan būs sirsnīga situācija Latvijā. Tad, beidzot, Kalniņš varēs uzdāvināt tautai jaunu simfoniju par laimīgu dzīvi brālīgo tautu saimē. Un vel! Kāpēc latgalieši nav pievienojušies Bordānam. Viņš taču uzstājās par to interesēm.

 12. Par Jauno liberālo partiju, 9.saraksts, no kuras baidās visa mafijas sistēme, reitingu taisītāji, žurnālisti, TV, jo Bordāns + sudraba = Latvija sāktu veidoties taisnīguma sistēma.

  Bordāna programma – par 1918.gada Latviju, par taisnīgumu un tiesiskumu, ko viņš jau pierādīja ar darbiem un reāli, par ko viņu izmeta no ministra amata VL -NA un Vienotība. Taisnos ministrus un deputātus korupcijas un oligarhijas sistēma, kas stipri nostabilizējusies Latvijā, necieš, dzen projām, jo Bordāns pozīcijai ļoti traucēja realizēt plānus tiesu sistēmā.

 13. Latvijai bīstamākie cilvēki-Merkele,van Rompejs,Sudraba un Putins.

 14. Latvijas vēlētāja muļķībai jau robežu nav !!

 15. Tās acis sudrabai vien daudz nozīmē,paskatieties uzmanīgi un ko jūs tur ieraudzīsiet???

 16. Balsošana par Sudrabu nozīmē koalīciju ar SC un Latvijas nāvi!!

 17. Balsošu par Sudrabu, jo daudzi žurnālisti metušies viņu nomelnot. Laikam pasūtītājiem .ir bail, ka Sudraba iekļūs Saeimā.

Draugiem Facebook Twitter Google+