×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
5. marts, 2014
Drukāt

Aptauja: Sigulda ir trešā jaukākā mazpilsēta Eiropā

foto - Letafoto - Leta

Lielbritānijas ceļojumu portāla “GlobalGrasshopper.com” un vācu viesnīcu rezervācijas portāla “hotel.info” kopīgi veidotajā aptaujā Sigulda atzīta kā trešā jaukākā Eiropas mazpilsēta 2014.gadā, liecina informācija portālā “GlobalGrasshopper.com”.

Par Eiropas 2014.gada jaukāko mazpilsētu aptaujā nosaukta Dānijas pilsēta Ribe, otrajā vietā ir Portugāles pilsēta Obidosa, bet trešajā – Sigulda.

Ceturtajā vietā ierindojusies Bosnijas un Hercegovinas pilsēta Mostara, bet piektajā – Maķedonijas pilsēta Ohrida.

Interneta aptaujā piedalījušies aptuveni 46 000 respondentu.

Kopumā aptaujā piedāvā balsot par 52 Eiropas mazpilsētām. Akcijas rīkotāji par mazpilsētu ir pieņēmuši pilsētu, kurā dzīvo mazāk nekā 100 000 cilvēku.

“Globalgrasshopper.com” ir ceļojumu portāls, kuru ikdienā apmeklē 6600 interesenti. Tas ir saņēmis neskaitāmus apbalvojumus kā viens no labākajiem un kvalitatīvākajiem ceļotājiem veltītās informācijas sniedzējiem. Savās publikācijās to iesaka arī tādi ietekmīgi tūrisma nozares izdevumi kā “National Geographic” un “Lonely Planet”.

Savukārt “Hotel.info” ir viens no lielākajiem viesnīcu rezervācijas portāliem pasaulē, kura datubāzē pieejami vairāk nekā 250 000 viesnīcu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+