×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
19. jūnijs, 2013
Drukāt

Aptauja: teju 70% iedzīvotāju skatās seksuāla satura filmas

www.digitaltrends.comwww.digitaltrends.com

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāji jeb 68,3% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 gadiem labprāt skatās pornogrāfiska satura filmas, liecina telekomunikāciju operatora “IZZI” veiktā Latvijas iedzīvotāju aptauja.

Tas ir par nepilniem 9% punktiem vairāk nekā pērn, kad aptaujā 59,5% iedzīvotāju atzina, ka mēdz skatīties filmas pieaugušajiem.

Aktīvākie pieaugušo satura filmu skatītāji ir vīrieši – tāpat kā pagājušā gada aptaujā, arī šogad 74% stiprā dzimuma respondentu atzina, ka skatās pikantas filmas. Aptaujas dati liecina, ka šāda satura filmas šogad ir skatījusies, ka arī katra otrā sieviete – 48,5%, savukārt pērn šādus raidījumus vēroja 51% daiļā dzimuma skatītāju.

Tāpat kā pērn, arī šogad visaktīvāk seksuāla satura filmas skatās iedzīvotāji vecumā no 25 līdz 44 gadiem un jaunieši vecumā no 18 līdz 24 gadiem. Viskūtrāk seksuāla satura filmas pieaugušajiem skatās cilvēki vecumā virs 50 gadiem.

Līdzīgi kā pagājušajā gadā, šogad 42% respondentu atzinuši, ka filmas skatās fragmentāri, pievēršoties tikai saistošākajiem momentiem, kamēr 16,3% norādījuši, ka tās skatās no sākuma līdz beigām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+