×
Mobilā versija
+9.2°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
20. februāris, 2016
Drukāt

Aptauja: trešdaļa iedzīvotāju atbalstītu nāvessoda atjaunošanu (2)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Aptuveni trešdaļa Latvijas iedzīvotāju piekrīt apgalvojumam, ka Latvijā jāatjauno nāvessods kā augstākais soda mērs, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.

Janvārī veiktajā pētījumā 36,6% iedzīvotāju piekrita, ka nāvessods būtu jāatjauno. 22,2% aptaujāto drīzāk piekrituši šādam viedoklim, savukārt vēl 14,4% pilnībā piekrīt tam.

Savukārt 47,3% iedzīvotāju nepiekrīt apgalvojumam, ka Latvijā jāatjauno nāvessods kā augstākais soda mērs. 22,8% aptaujāto apgalvojumam drīzāk nepiekrīt, savukārt vēl 24,5% apgalvojumu pilnībā noraida.

16,1% iedzīvotāju nespēja sniegt konkrētu viedokli par nāvessoda atjaunošanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Nāves sods kā cīņas līdzeklis pret noziedzību kļūs leģitīms,ja migrācijas krīze turpinās pastiprināties demokrātiju apdraudošos apmēros. Migranti lielākoties nāk no valstīm,kur cilvēku domāšanas un apziņas līmenis ar atsevišķiem izņēmumiem ir viduslaiku līmenī.Dominē pūļa cilvēka psiholoģija,kas balstās uz emocijām nevis saprātu.Ja nāves sodu neieviesīs,mēs kļūsim par viņu vergiem,jo viņu kultūra ciena varu,kas balstīta uz spēku kā reliģisku tā fizisko,bet ne LIKUMA spēku.

 2. Dzīvību atņemt nevajadzētu, bet
  REĀLU MŪŽA IESLODZĪJUMU,
  (bez atlaidēm) gan !
  Un lai pats nopelna pārtiku,
  nevis uz nodokļu maksātāju
  kabatas.

Draugiem Facebook Twitter Google+