×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
7. maijs, 2017
Drukāt

Aptauja: Tuvāko gadu laikā strādāt uz ārzemēm varētu doties rekordzems iedzīvotāju skaits (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Cilvēki pa gājēju pāreju dodas uz lidostu "Rīga''.

Tuvāko gadu laikā darba gaitās uz ārvalstīm varētu doties rekordzems iedzīvotāju skaits, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.

Pagājušā gada nogalē veiktajā aptaujā iedzīvotājiem tika jautāts, cik liela ir iespēja, ka tuvāko gadu laikā viņi varētu doties strādāt uz ārvalstīm.

Kopumā šādu iespējamību kā drīzāk vai ļoti lielu atzina 13% iedzīvotāju. Šāds rezultāts atkārto 2007.gada rādītājus, kad sasniegts zemākais uz ārvalstīm darba gaitās doties plānojošu iedzīvotāju īpatsvars. Taču togad mazāk cilvēku sniedza skaidru atbildi, ka uz ārzemēm darba gaitās, visticamāk, nedosies. 2007.gadā to, ka iespēja tuvākajos gados doties strādāt uz ārvalstīm ir drīzāk maza vai pat nekāda, kopumā norādīja 77% respondentu, savukārt šogad – 81% aptaujāto.

Šogad to, ka iespēja tuvākajos gados doties darba gaitās uz ārzemēm ir ļoti liela, atzina 4% iedzīvotāju, savukārt to, ka iespēja ir drīzāk liela – 9%. Vienlaikus to, ka iespēja tuvākajos gados doties strādāt uz ārvalstīm ir ļoti maza vai nekāda, atzina 57% iedzīvotāju, bet to, ka šī iespēja ir drīzāk maza, norādīja 24% iedzīvotāju.

Jau minētajā 2007.gadā bija sasniegts augstākais to iedzīvotāju īpatsvars, kuriem iespēja tuvākajos gados sākt strādāt ārzemēs, ir ļoti maza vai nekāda.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Protams aptaujas var organizēt kā vien vēlas, un rakstīt visu ko vēlas, vai arī ko saka vadība:) Propaganda !

  2. mana meita aizbrauc junija vidu uz angliju ka specialiste sava joma.Alga vinai 8000 eiro bus.Ari es 69 domaju braukt,kautvai par sargu, jeb setnieku.Ar so penz
    siju 128 eiro nav iespejams izdzivot saj valsti.

  3. Jau pats pirmais teikums-tizluma paraugs.”…uz àrzemëm varétu doties rekordzems iedzívotàju skaits…”,varétu,bet patiesíbà neviens nespéj apjégt ,cik simti túkstosi vél AIZBRAUKS.Pie tik labas informàcijas apmaiñas,vairs nav jàbrauc uz nezinàmo.Tà bija pirms 10 un vairàk gadiem.Tie,kas nespéj samierinàties ar grimstoso valsts sistému,tie atrod iespëju aizbraukt.Nav pat jēgas cíníties par taisnību.Oficiàlà veiksmes versija joprojàm piesàrño Latviju.

  4. Muļķīga aptauja. Pamatā palikuši pensionāri, ierēdņi, sliņķi un bomži.

Draugiem Facebook Twitter Google+