×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
18. septembris, 2014
Drukāt

Aptauja uzrāda vienādu vēlētāju atbalstu “Vienotībai” un “Saskaņai” (9)

Foto - LETAFoto - LETA

"Saskaņas centrs" līderis, Rīgas mērs Nils Ušakovs (no kreisās), apvienības "Vienotība" pārstāve Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa un Valdis Zatlers.

Partijas “Vienotība” un “Saskaņa” (SC) pirms Saeimas vēlēšanām atbalsta pa 15,5% aptaujāto vēlētāju, liecina datu vākšanas uzņēmuma “Norstat” aptauja, ziņo TV3.

Partiju reitingā ievērojami atpaliek Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), kurai atbalstu solījuši 7,5% aptaujāto, un “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK ar 7% atbalstu.

Bijušās valsts kontrolieres Ingunas Sudrabas veidotajai partija “No sirds Latvijai” atbalstu pauduši 5,8% aptaujāto, bet pārējiem politiskajiem spēkiem neesot cerību iekļūt parlamentā, jo Einara Repšes partijai “Latvijas attīstībai” atbalstu pauduši 1,1% aptaujāto, eksministra Jāņa Bordāna “Jaunajai konservatīvajai partijai” – 0,9% aptaujāto, bet pārējiem – vēl mazāk.

30,4% aptaujāto vēlētāju vēl nav izlēmuši, par ko balsot, bet 12% paziņojuši, ka vēlēšanās nepiedalīsies.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. … 35% nav izdomajusi … 12% neveles = 47% no elektorata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  … Ta ka SX un LKA atbalsts jau ir maksimalais , tad secinam ka sis 47% sastadas no Latviesu autohtonas pamattautas vel svesas varas parstaveto masu mediju tiesam zombetiem … !

  … ARPRATS !!!

  … Sada neatbilstiga attieciba un riciba, KAS NEATBILST katra lojala PILSONA pienakumiem PRET VALSTI:VELET SAVAS VALSTS PASTAVESANAI UN DROSIBAI (un tamdel NORADA NOSTAJU pret valsti un tas Satversmi ), SAJA KRITISKAJA BRIDI IR NETICAMS UN PASAULE NEREDZETS FENOMENS !!!

  … SALIDZINASIM A R SKOTIJAS REFERENDUMA 85.6% ELEKTORATA PIEDALISANOS TIK PAT SVARIGA BRIDI !!!

  … VAI TIESAM, bez velesanas inspektoriem ari NAV JALUDZ ANO (WHO) PSIHALOGU PALIDZIBU …. JO JAATSVER NO MUSU VEL NIEIZBEIGTASDDD, KAS SAVA NEPILNIBA TURPINA PSIHISKI IESPAIDOT SIS GENOCIDA IZVAROTAS UN IZSKAUSTAS TAUTAS NETICAMI LIELAS DALAS GARIGO VESELIBU … !

 2. Smieklīgās aptaujas Atbildēt

  Tās aptaujas ir smieklīgas. Kam jautāju – visi vēlēs par Nacionālo apvienību.

 3. Cilvēki,esiet modri,uzticami Latvijai,nebalsojiet par divkošiem-SC.Viņi prot tik kritizēt,runāt vienu ,bet darīt citu.To pierādīja referendums par valsts valodu…..

 4. Vai tiešām cilvēki balsos par viņiem-Ušakovu:”Putins ir labākais,kas mums var būt”,par “Vienotību”-laikmetīgās mākslas muzeju,padomēm valsts uzņēmumos! Pret Eiropas progresīvajiem nodokļiem,eiropejisku veselības apdrošināšanu!

 5. kad situācija pasaulē ir tik saspringta, lai neteiktu – nokaitēta, ka pirmkārt, uz vēlēšanām vispirms jāaiziet. Latvieši kā tāda gaudotāju un ņaudētāju tauta vienmēr pamanās savu slinkumu un neizlēmību pamatot – tak nav jau par ko balsot, visi blēži, zagļi utt. Bet paskatieties pasaulē – vai citur tiešām IR tie ideālie kandidāti un deputāti? Nav! Skandāli uzplaiksnī itin bieži. Un arī no mums neviens nav ideāls – pat savu tuvāko radu, draugu un darba kolēģu vidū. Kāpēc lai tādi pēkšņi uzrasto starp deputātu kandidātiem?
  Tāpēc šobrī nostāsimies vienotā frontē pret putinistiem, jo kā gan lai savādāk nosauc SC, kas krampjaini turas pie sadarbības līguma ar Vienoto Krieviju, kā arī atklātajiem rasistiem – krievu partiju. Vēl jāizmet šo divu Latvijai naidīgo grupējumu potenciālo sabiedroto listes /kā, piemēram, veikalā pieķertā Sudraba/, un tad jau var sākt domāt. Ja galīgi prātiņš par īsu, tad iemetiet tukšu aploksni – pacelsiet 5% barjeru. Bet neticu, ka nav atrodams vismaz viens cilvēks, kas būtu šī vārda cienīgs. Un ja viņš ir piebiedrojies kādai partijai, tad jau laikam tomēr viņam tur ir domubiedri, bet jūs tos labi nepazīstat. Uzticieties kaut šim vienam – izsvītrojiet pārējos! Uz vēlēšanām – VISI!!! SC un KS atbalstītāji mājās nekad nepaliek – gadu gadiem ilga pieredze ar kaimiņiem

 6. okupācijas palieku % nemainās, bet viņu bīstamība pieaug…Nu interesanti, kā rīkosies mūsu politiskie avantūristi, kuri solījās tās integrēt… Vai tie centīsies okupācijas sekas likvidēt – tā kā to paredz starptautiskā jurisdikcija, vai turpinās “integrēt” – tā kā to pieprasījusi okupētājvalsts?

 7. kaa saka R. Dzinstars, mees nevaram savu valsti likt zem passiiva kremlja aamura (sc) arii veeleeshanaas …, cilveeki atmostaties un par vienotiibu nevis kara atbalstitajiem sc!!! basojiet …

Draugiem Facebook Twitter Google+