×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
26. decembris, 2015
Drukāt

Aptauja: Vācieši neredz ekonomisku labumu no bēgļu uzņemšanas (4)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Tikai 16% vāciešu uzskata, ka viņu valsts ir guvusi labumu no valdības šī gada lēmuma masveidā pieņemt patvēruma meklētājus, liecina jaunas sabiedriskās domas aptaujas rezultāti.

Kā pavēstīja pētnieks Horsts Opašovskis, tikai 16% respondentu pozitīvi atbildēja uz jautājumu “Bēgļu pieplūdums mums dos lielākas ekonomiskās iespējas nekā problēmas”.

Tāpat tikai 20% aptaujāto pozitīvi atbildējuši uz jautājumu, vai lēmums uzņemt tik daudz bēgļu uzlabos Vācijas tēlu pasaulē.

55% aptaujāto uzskata, ka Vācijas politiķi nav spējīgi risināt bēgļu krīzi.

Atbilstoši Starptautiskās Migrācijas organizācijas (IOM) datiem šogad Eiropā, šķērsojot Vidusjūru, kopumā ieradušies teju miljons nelegālo imigrantu.

Viņu lielākā daļa necenšas palikt pirmajās ES valstīs, kuras viņi sasniedz – Itālijā vai Grieķijā -, bet dodas tālāk uz Vāciju, kur valsts patvēruma meklētājiem nodrošina dāsnus pabalstus un sociālās garantijas.

Otrs populārākais nelegālo imigrantu galamērķis ES ir Zviedrija, kur viņi arī līdz šim varēja rēķināties ar dāsnu valsts atbalstu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. kur ekonomisks labums??? Zināms, ka labuma vispār nebūs!!! Vai tad nav zināms, kas tie par cilvēkiem un no kurienes viņi nāk????????????????? Vācieši taču ir gudri, domājoši un strādīgi cilvēki…. Man nav saprotams, kā vācieši tā varēja atvērt savas valsts durvis tai drausmīgajai svešzemju varzai, kurai pilnīgi cita kultūra, sapratne un tradīcijas; kura neciena mūsu kultūru un kurai nav pieņemama mūsu dzīve…Ar viņiem būs tikai nedienas un posts….

  2. Es arī neredzu!

  3. kadu labumu grib ?tie ir begli kuriem japalidz.

  4. Pietiek jau,ka šos labumus redz Merkele,Kimūns,Junkers un Dombrovskis!

Draugiem Facebook Twitter Google+