×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
9. februāris, 2015
Drukāt

Aptauja: Vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju gatavi akceptēt cenzūru (14)

cenzura

Vairāk nekā puse jeb 66,9% Latvijas iedzīvotāju gatavi akceptēt cenzūru, liecina pētījumu centra SKDS veiktās aptaujas dati.

Apkopotā informācija parāda, ka pilnīgu atbalstu aizliegumam izteikt tādus politiskus uzskatus, kas varētu kaitēt valstij, izteicis 32,1% iedzīvotāju, daļēju atbalstu pauduši 34,8%, savukārt 26% nevēlētos, lai šāds aizliegums tiktu ieviests. Savu nostāju grūti pateikt 7,1% iedzīvotāju.

Dati liecina, ka tendence akceptēt cenzūru Latvijā turpina pieaugt – 2013.gadā pilnīgu atbalstu izteica 28,9%, savukārt pērn aizliegumu pilnībā atbalstīja 29,4% aptaujāto iedzīvotāju.

Pētījums tika veikts 2015.gada janvārī, aptaujājot 1000 iedzīvotājus.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Rakstīt par nepieciešamību ieviest Latvijā progresīvo ienākuma nodokli un samazinātu PVN likmi pārtikai, ir absolūti nepieļaujami!

 2. Pret eiro ieviešanu bija pat nedaudz vairāk!

 3. Baltiem diegiem šūtā gatavība!

 4. Skatoties,kas šo gebelsisko “gatavību” ir pasūtījis!

 5. kāda starpība vai lasīt pasūtījuma rakstus vai cenzētus rakstus, abos gadījumos informācija ir sagrozīta par labu raksta pasūtītājam

 6. Un tas tūkstotis ir tie Latvijas iedzīvotāji?

 7. Lai nekritizētu Zaķi!

 8. Cenzūra,tāpat kā padomes valsts uzņēmumos un 21% PVN pat rupjmaizei,ekonomiku neuzlabos!

 9. DURAKI, tiešām tur sēž!! Vai nu bezpridjelu un pilnīgu nesagatavotību krīzēm vai nu uzreiz – vispārēju cenzūru uz visiem laikiem

  KUR TADI ZABAKI VAR BUUT!

  Mēģina attaisnot savu nolaidību!!

 10. Es pat teiktu tā – ja valts paŗvalde pildītu savas funkcijas jau esošās efektīvu un kā nākas, cinzūra mums nemaz nebūtu vajadzīga!!

  Mēs līdz tik brīvi realizējamam informatībajam karam, kuram esam negatavi kā tikko no zara nokrituši, nebūtu nonākuši.

  Tas ir pilnīgs bespridjels, ka drošības iestādes nav gatavojušās asumiem.
  Es nesaprotu, ko tad viņas visu laiku ir darījušas.

  PIEMERAM: es kā civila sieviete bez spec. izglītības varu izdomāt, ka jābūt momentālai plašai pretinformācijai – ka šāds info karš tiek realizēts, ar kādām metodēm u.tml.

  BEZ TAM īpašu režīmu var un ir nepieciešams ieviest īpašos gadijumso T.i. piem. informatīvā kara gadījumā.

 11. … Neievest cenzuru – bet izlidzinajumu masu medijos Bezabrenes patiesibas pasniegumiem un propagandai no kaiminzemes gan … !

 12. Tas ir tāpat kā anekdotē! Cik ir 2×2? Un cik jums vajag? Ar IKP procentiem jau esam iemācījušies sasniegt,cik tik vajag! Vēl tikai trūkst cenzūra! Un vai tikai tie 1000 iedzīvotāji nav Latvijas 1000 miljonāri,kurus pakāpeniska IIN samazināšana uz nabagu rēķina,piemēram,tik pat liels PVN kā skotu viskijam un Havanas cigāriem,arī pienam un maizei,pilnībā apmierina! Un nav svarīgi,ka pat Itālijā un Spānijā šis PVN ir tikai 4%,bet Īrijā,Anglijā,Indijā,Ēģiptē un Dienvidāfrikā pat 0%!

 13. publika tiek gatavota faktam ka jebkādas ” nepareizās domas” tiks uzskatitas par valsts noziegumu. nacisti atgriežas nacistiskās vācijas laikos, geto, nometnes, krematorijas būs nākamais solis

 14. Nu tad wellcome back in ussr! Ja dati ir reāli, tad ladostā drīz izslēgs gaismu un … Salaspilī vai patriotiskākā Kalnciemā uzslies žogu.

Draugiem Facebook Twitter Google+