×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
25. decembris, 2015
Drukāt

Aptauja: Vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju pauž negatīvu attieksmi pret Krievijas prezidentu Putinu (19)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

"Krievijas briesmīgākais ienaidnieks ir Putina varas vertikāle, kuras intelektuālās spējas ierobežo paša Putina intelekts, kam KGB deva pavārdu Izsmēķis." Jurijs Švecs, ASV finanšu analītiķis, bijušais KGB darbinieks, Putina studiju biedrs KGB skolā

Vairāk nekā pusei Latvijas iedzīvotāju pret Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu attieksme ir negatīva, secināts pētījumu aģentūras SKDS veiktajā aptaujā.

18% aptaujāto pret Putinu ir noskaņoti drīzāk negatīvi, savukārt vēl 40% iedzīvotāju pret kaimiņvalsts līderi attieksme ir ļoti negatīva.

Savukārt trešdaļa Latvijas iedzīvotāju pret Krievijas prezidentu pauž pozitīvu attieksmi – 19% norādījuši, ka viņu attieksme pret Putinu ir drīzāk pozitīva, savukārt vēl 16% pauduši ļoti pozitīvu attieksmi.

SKDS piedāvātais salīdzinājums ar citām valstīm liecina, ka vispozitīvāko attieksmi pret Putinu pauž Armēnijā, Krievijā un Mongolijā, kur Putinu pozitīvi vērtē attiecīgi 89%, 85% un 84% iedzīvotāju. Tālāk seko tādas valstis kā Serbija, Vjetnama, Bangladeša un Ķīna.

Pozitīvāko attieksmi pārskatā iekļauto Eiropas Savienības valstu vidū pauž Grieķijas iedzīvotāji, 58% no kuriem pret Putinu pauž pozitīvas emocijas.

Visnegatīvāko viedokli pauduši Kosovas iedzīvotāji – 63% kosoviešu pret Putinu attiecas ļoti negatīvi. Tālāk seko tādas valstis kā Somija, Zviedrija, Japāna, Nīderlande, Islande.

Vācijā pret Putinu negatīvu attieksmi pauž trīs ceturtdaļas iedzīvotāju, savukārt ASV – 62%.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. TĪJUMA MEITENE (lasīt necenzēti) . Rezultātus taisa kā saimnieks liek un tagad rakstu pasūtījusi Latvijas roklaižu armija ( tas ir valdība) pēc līkknābju pieprasījuma- zaļai tak tulīt kritīs

 2. Kāpēc vienīgais, normālais ziņu portāls arī nodarbojās ar tautas kurināšanu? VAI JAU NEPIETIEK? TAS SKDS IR TIKAI UN VIENĪGI PASŪ

 3. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

  Patiess prieks, ka esam stap Mongoliju, Bangladešu un Vjetnamu! Tātad, vēl viss nav pagalam! Žēl, ka kaut kur izčabējusi Venecuela, Ziemeļkoreja un pat Sīrija, ko pundurītis atbrīvo jau trešo mēnesi.
  Lūk, ko nozīmē RU TV, Dimants, 5. kolona, lieliskais galvaspilsētas mērs un viņa elektorāts. Ceru, ka pēc pāris gadiem jau lepni atradīsimies šo pirmrindas valstu vidū un tiešām varēsim lepoties ar patiesu demokrātiju. Bet vispirms pašiem jāveic savs mājasdarbs- jāievēl Sarkangalvīte un jāaizvāc Blondā dāma- to taču mēs varam!?

 4. Šodien jautājums par Putinu nav aktuāls. Nav pat skaidrs, kas reāli tēlo šo personu. Ir fiksēti ne mazāk par četriem labi identificējamiem subjektiem, kas pildīuši šo lomu. Ja būs Haagas tiesa tad nebūs skaidrs, respektīvi, kas personīgi atbildēs par pastrādāto. Domāju, ka notiksies kaut kas līdzīgs Nirnbergam, tiks sodīts noziedzīgs grupējums, kas sagrābis varu. Saraksti principā jau gatavi un pamazam tiek pilnveidoti.

 5. Priecīgus Ziemassvētkus! Atbildēt

  Lai Putina łaunums izgaist!

 6. Putins nupat ir Čečenijas naftas atradnes atdevis Kadirovam izsaimniekošanai.Acīmredzot Krievijas budžetā sāk pietrūkt līdzekļu tiešām dotācijām.Pa pareizu ceļu ejat,biedri!

 7. Вот именно. Перечислены все самые русофобские страны, и Латвия в числе передовых! Всё-таки оголтелая пропаганда ненависти даёт свои плоды. И немалая заслуга в этом есть и у работников данного портала. Вы можете гордиться своими результатами.

  • Prieks censties! Un nelien citu baznīcā ar saviem pātariem; lūdz vien savu liliputdieviņu – mums sveša nevajag …

   • Ишь ты. Я не боготворю Путина, не являюсь его фанатом. Но, откровенно говоря, из всей серой череды ваших политиков, ну ни один ему и в подмётки не годится. Им до него – как до луны. Все они выглядят как маленькие злобные карлики по сравнению с ним. Увы….

  • Как говорил Лев Толстой: Если можешь не писать – непиши.

   • Ну так и не пишите больше. Не напрягайтесь, вам же вредно, головка заболит.

 8. Jo vairāk par Pūķinu un viņa krievnacistiem zin patiesību, jo negatīvaka ir cilvēku attieksme pret viņiem.

  • Главное, чтобы правду узнали про тебя Геннадий и про твоих нацистких единомышленников.

 9. Un neveiksmi visām Putina iecerēm. Uz brīvas Krievijas augšamcelśanos, tādas kas saprot un nožēlo savus smagos grēkus.

 10. Pozitīva attieksme ir tiem, kuri noliedz okupāciju, ienīst latviešus un grib krievu valodu kā otro valsts valodu. Latvieši, kuri cietuši no krievu okupācijas – nekad pozitīvi nevērtēs radījumu, kurš PSRS sabrukumu sauc par lielāko 20.gs. ģeopolitisko katastrofu, kurš okupēja daļu no Gruzijas un Ukrainas, daļu no Baltijas valstīm un Japānas.

Draugiem Facebook Twitter Google+