×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
21. maijs, 2016
Drukāt

Aptauja: vēlētājiem nepatīk ne Klintone, ne Tramps (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Demokrātu un Republikāņu partiju vadošie kandidāti novembrī gaidāmajām ASV prezidenta vēlēšanām Hilarija Klintone un Donalds Tramps ir ļoti nepopulāri vēlētāju vidū, liecina jaunākās sabiedriskās domas aptaujas rezultāti.

Laikraksta “The New York Times” un telekanāla “CBS News” veiktajā aptaujā noskaidrots, ka teju divas trešdaļas vēlētāju – 64% – negatīvi atbild uz jautājumu, vai Klintone un Tramps ir “godīgi un uzticami”.

Divas trešdaļas vēlētāju arī atbildēja, ka Trampam nav ar viņiem kopīgu vērtību, un tikai 37% sacīja, ka viņiem ar Klintoni ir kopīgas vērtības.

73% reģistrēto vēlētāju sacīja, ka Trampam nav īstā temperamenta, savukārt tikai 48% uzskata, ka bijušajai valsts sekretārei ir pareizais temperaments.

Turklāt vairāk nekā pusei reģistrēto vēlētāju ir nelabvēlīgi uzskati gan pret Trampu (55%), gan pret Klintoni (52%).

Tomēr vairākums vēlētāju domā, ka gan Trampam (55%), gan Klintonei (54%) ir “spēcīgas līdera īpašības”.

Turklāt 80% Demokrātu partijas vēlētāju sacīja, ka viņi ir “lielākoties cerīgi” par savas partijas nākotni, kamēr republikāņu nometnē tāds viedoklis ir 55% respondentu.

Kā ziņots, Klintones pārsvars pār Trampu pēdējā laikā sarucis, liecina piektdien publiskotās sabiedriskās domas aptaujas rezultāti.

Laikraksta “The New York Times” un telekanāla “CBS News” veiktajā aptaujā noskaidrots, ka Klintoni atbalsta 47% reģistrēto vēlētāju, bet Trampu – 41%.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. To pretīgo veco kargu tikai Jeloustounā iegāzt, tur viņai īstā vieta!

  2. Gaidāmās vēlēšanas ir neparastas ASV . Pirmo reiz kandidāts (Tramps) pārkāpj visus vēlēšanu priekšrakstus (dogmas) un veiksmīgi virzās pretim uzvarai. Tramps kā cilvēks no biznesa precīzi norāda kas veicams ASV ,pavērsiena tendence .

Draugiem Facebook Twitter Google+