×
Mobilā versija
+10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
10. septembris, 2012
Drukāt

“Aptieciņa mājās”

ta_aptieka3

Nākusi klajā septembra LA Tematiskā avīze “Aptieciņa mājās”, kas skar it kā vienkāršu, taču ļoti svarīgu ikviena cilvēka, it sevišķi ģimenes, mājas rūpes daļu. Neviens neapšaubīs, ka vienkāršākajiem medikamentiem un dažiem palīgmateriāliem katrās mājās jābūt, bet izvēles iespējas mūsdienās ir tik plašas, ka šāds padomnieks ir vairāk nekā nepieciešams.

 

Jaunais izdevums ir loģiski sakārtots nodaļās, sniedzot pamatieskatu, kādas zāles var ievajadzēties neparedzētos gadījumos – iesnas, klepus, kakla iekaisums; galvas, muguras, locītavu sāpes; ciets un mīksts vēders; asinsspiediens, alerģijas utt.

Skaidrots, kā zāles iedarbojas, kādas var būt blakusparādības. Aplūkoti cilvēka dažādi vecuma posmi, jo arī tas saistāms ar dažādu zāļu lietošanu. Arī tādi posmi kā, piemēram,
bērniņa gaidīšana. Uzsvērts, ka ne vienmēr nepieciešamas ķīmiskas zāles, labi noder arī saprātīga uztura bagātināšana, ārstniecības augi, tējas u. c.

Pastāstīts arī par mutes veselību un pārdomātu kontracepciju. Izdevuma autore ir žurnāliste Indra Ozoliņa, kurai cilvēka veselības temats ir tuvākais, kura par to ilgus gadus raksta arī “Latvijas Avīzē” un žurnālā “ 36,6 oC”, tā nemitīgi iepazīstot visu jauno un cilvēkam vajadzīgo.

Lauku Avīzes Tematiskā Avīze, 2012. gads, nr. 9, 64 lpp., cena Ls 0,95.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+