Mobilā versija
+0.1°C
Lelde, Sarmis
Pirmdiena, 18. decembris, 2017
8. janvāris, 2016
Drukāt

Aptieka arī ir komersants (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Decembrī pastkastē bija aptiekas aicinājums piedalīties lielā loterijā ar daudzām balvām, ieskaitot mašīnu. Kā aptiekas var rīkot loterijas? Kur ņem tam naudu? P. Švēde

Vēl daži “LA” lasītāji, zvanot redakcijai, pauda neizpratni, kāpēc loterijā varot piedalīties vien tie, kuri iegādājās noteiktas preces, kuru starpā medikamentu nebija. Kā pastāstīja Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas licencēšanas nodaļas vadītājs Jānis Laganovskis, Preču un pakalpojumu loteriju likuma 20. pants nosaka, ka aizliegts organizēt preču vai pakalpojumu loterijas, kurās personas var piedalīties, spēlējot azartspēles, kā arī nopērkot alkoholiskos dzērienus, tabaku un zāles. Un preču vai pakalpojumu loterijas laimests nevar būt piedalīšanās azartspēlēs, kā arī alkoholiskie dzērieni, tabaka un zāles. Līdz ar to “Mēness aptiekas” loterijā piedalījās tie, kuri nopirka kosmētiku vai uztura bagātinātājus. J. Laganovskis arī pastāstīja, ka preču un pakalpojumu loterijas var rīkot komersanti, kuri ražo, izplata, pārdod preces vai sniedz pakalpojumus. Aptiekas ir tādi paši komersanti kā jebkurš cits tirgotājs.

“Mēness aptiekas” pārstāve Darja Cvetkova teica, ka galvenās balvas ieguvēja – skolotāja no Ādažiem – auto jau saņēmusi. “Mēness aptieka” pieder AS “Sentor Farm Aptiekas”, kuras apgrozījums 2014. gadā bija 87,339 miljoni eiro, bet peļņa – 3,21 miljons.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Galveno balvu iedeva, bet papildbalvas vēl joprojām neizsniedz- neesot piegādātas!!!

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. “Rīgas Satiksme” – naudas pumpis

Pagājšnedēļ apspriežot Rīgas pašvaldības 2018. gada budžetu, opozicionāru lielākos iebildumus un jautājumus izpelnījās 108 miljonu eiro dotācija pašvaldības SIA “Rīgas satiksme”, kas veido desmito tiesu no visiem 955 miljonu eiro budžeta izdevumiem. Opozīcijas deputāti arī teica, ka atbildes labprāt dzirdētu no šī uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Leona Bemhena, taču, tā kā viņu domes sēdē neredzot un tā kā domes vadība iepriekš likusi šķēršļus, lai viņu varētu iztaujāt arī domes komitejas sēdē, tad rodoties jautājums “Vai Bemhens vispār eksistē?”

Vai CSDD valdes loceklis ir piemērota izvēle slimnīcas vadītāja amatam?
Draugiem Facebook Twitter Google+