Mobilā versija
Brīdinājums -5.3°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
14. oktobris, 2015
Drukāt

Apturēs sankcijas pret Baltkrieviju (1)

Foto - Juris LorencsFoto - Juris Lorencs

Šī tautumeita sveic Baltkrievijas lauksaimniecības izstādes apmeklētājus.

Pēc svētdien notikušajām Baltkrievijas prezidenta vēlēšanām Eiropas Savienība izlēmusi uz četriem mēnešiem apturēt pret Minsku vērstās sankcijas.

Jebkurā brīdī, ja būs redzama virzība atpakaļ, sankcijas būs iespējams atjaunot. “Vēlēšanas, protams, neatbilda starptautiskajiem standartiem, kurus mēs paši sev nosakām,” ES dalībvalstu ārlietu ministru sanāksmē Luksemburgā atzina Vācijas ārlietu ministrs Franks Šteinmeiers. Tomēr viņš vienlaikus norādīja uz pozitīvām pārmaiņām, piemēram, politieslodzīto atbrīvošanu. Viņš piebilda, ka sankcijas tiks apturētas no janvāra un tas attieksies vienīgi uz personām, kuras tām pakļautas politisku iemeslu dēļ, nevis uz personām, kuras atzītas par vainīgām vardarbīgos nodarījumos. Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas novērotāji atzina, ka Baltkrievijas prezidenta vēlēšanas, kurās uzvarēja līdzšinējais valsts galva ­Aleksandrs Lukašenko, neatbilda demokrātiskajiem standartiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nevajag vērst visādas sankcijas pret tautu,kurai veicies un ir savs Kārlis Ulmanis.Eiropas liberāļi,protams,neapmierināti par nespēju izputināt kārtējo bijušās PSRS Teritorijas daļu.

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+