×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
29. marts, 2016
Drukāt

Apturēta Krievijas propagandas lapas “sputniknews.lv” darbība (6)

EkrānšāviņšEkrānšāviņš

Apturēta Krievijas propagandas medija “Sputnik” interneta lapas latviešu valodā “sputniknews.lv” darbība, apliecināja Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūta Tīkla risinājumu daļā jeb NIC, kas ir augstākā līmeņa domēna “.lv” turētāja.

Plašāk “sputniknews.lv” darbības apturēšanu NIC pagaidām nekomentē.

Kā norāda “Sputnik”, tas saņēmis paziņojumu par interneta lapas slēgšanu saistībā ar Latvijas Ārlietu ministrijas pieprasījumu. Paziņojumā esot norādīts, ka “sputniknews.lv” reģistrācija ir pretrunā ar Eiropas Savienības Padomes lēmumu par pasākumiem saistībā ar draudiem Ukrainas teritoriālajai vienotībai, suverenitātei un neatkarībai. Kā norāda “Sputnik”, paziņojumā arī teikts, ka šī lēmuma normu pārkāpums var būt iemesls saukšanai pie kriminālatbildības.

Kā ziņots, Krievijas propagandas medija “Sputnik” versija latviešu valodā – “sputniknews.lv” darbu sāka gada sākumā. Portālā tika publicētas ziņas latviešu un krievu valodā par notikumiem Latvijā, Krievijā un citviet pasaulē, solot, ka tieši šis interneta resurss runāšot “par to, par ko citi klusē”.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. aiziet pa pieskari. Rusofobu histēriķu grupējums, citādi to nevar nosaukt.:) Šad tad palasījos to sputniku, neko tādu neatradu – ziņas no Sīrijas, pat ļoti mērena LR politikas atsevišķu aspektu kritika, pat mērenāka nekā vietējos bļaustīkļos, izpalika vien tendenciozā pretkrieviskā propaganda, kas ik dienas atrodama delfinārijā un tml masu mēdītājos.

  2. Orvela republika. Kāds sakars Ukrainai ar pat ļoti mēreno sputnik.lv informāciju? Ceru, ka tas atgriezīsies jau bez “ārlietu ministrijas” iespējas to ietekmēt.

    • Es atkal ceru, ka ātrāk beigsies tas, ar ko Puk-Ins šo “kormušku” piepilda lai viņa fani nemirtu badā. Kas attiecās uz to sputniku, tad tas ir bijis galīgi stulbs projekts un .. nosprādzis. Un te mūsu bāleliņiem nav nekādu nopelnu – līdz mūža galam būtu muļļājušies ar tās “īstās demokrātijas” mantrām.

  3. Tas sputniks ir nosprādzis visās skandināvijas valstīs vienlaicīgi. Laikam tai FSB sviesta par maz lai skandināviem un baltiem smadzenes puderēt. Ieguldītie līdzekļi nav devuši gaidamu rezultātu. Bet ar tiem sākās grūtības.

  4. Ja tā ir taisnība (kas gan nešķiet pārāk ticami!), tad – paldies Dievam – sākuši domāt ar galvu.

  5. Hail…Tas ir izdarīts…pietiek.. paliek…COM. varat iepūst…

Draugiem Facebook Twitter Google+