Mobilā versija
+3.6°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
1. decembris, 2015
Drukāt

Apturēts ātra brauciena mirklis

kalendars

Kurš ir populārākais sporta veids? Hokejs? Basketbols? Iespējams, jā.

Bet tikai tad, ja punktus balsojumā tam dod pasīvi skatītāji. Un arī tad tikai “iespējams”, jo nekādi jau nevar sasummēt visus tos, kuri vai katrā no 300 ātrumposmu kilometru 1000 līkumiem mēģina redzēt ralliju. Un ja vēl pieskaitīt šiem vairāk vai mazāk rātni pa ceļiem stūrējošos (Latvijā tādu pusmiljons – cik dzenā ripu vai met bumbu grozā?), bet sirdī un sapņos ātrākajā īstu vīru spēlē līdzdalīgos – rallijs ir populārākais.

Problēma viena – rallija skaistākos mirkļus ieraudzīt ir grūti. Tie izkaisīti trases garumā, pieejamība attālumu un drošības pasākumu ierobežota. Pat ilgi pie rallija braucis, pat tālu uz īsto līkumu pa brikšņiem bridis, tu vari mirkli nesagaidīt, nokavēt, putekļos nesaskatīt. Kopš TV tehnika spējusi tiešraides nodrošināt, pieejams kļuvis plašāks norišu pārskats. Bet īstais mirklis, detalizēts tuvplāns, vienalga parasti paliek paslēpts, un tā privātas medības līdzinās loterijai.

Mirkļus notver profesionāļi. Fotogrāfi, kuri ralliju un trases pēta jau gadiem ilgi, kuri, bruņoti ar dārgu un šiem ātrumiem īpaši piemērotu tehniku, spēj būt tur, kur tiek lidots, slīdēts, kūleņots arī. Un īsto sekundes tūkstošdaļu iemūžināt. 14 tādas – izcilas rezolūcijas kvalitatīvā izdrukā, nevis interneta sīktēlā – varat iegūt arī jūs. Kalendārs “Rallijs Latvijā 2016” ir, kā saka, nācis klajā. Fotogrāfi Raimonds Volonts un Jānis Asaris. To var iegādāties “Narvesen” veikalos, “Sky”, “Prisma”, “Maxima XX” un “XXX” lielveikalos, Jāņa Rozes grāmatnīcās un citur.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+