Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
1. decembris, 2015
Drukāt

Apturēts ātra brauciena mirklis

kalendars

Kurš ir populārākais sporta veids? Hokejs? Basketbols? Iespējams, jā.

Bet tikai tad, ja punktus balsojumā tam dod pasīvi skatītāji. Un arī tad tikai “iespējams”, jo nekādi jau nevar sasummēt visus tos, kuri vai katrā no 300 ātrumposmu kilometru 1000 līkumiem mēģina redzēt ralliju. Un ja vēl pieskaitīt šiem vairāk vai mazāk rātni pa ceļiem stūrējošos (Latvijā tādu pusmiljons – cik dzenā ripu vai met bumbu grozā?), bet sirdī un sapņos ātrākajā īstu vīru spēlē līdzdalīgos – rallijs ir populārākais.

Problēma viena – rallija skaistākos mirkļus ieraudzīt ir grūti. Tie izkaisīti trases garumā, pieejamība attālumu un drošības pasākumu ierobežota. Pat ilgi pie rallija braucis, pat tālu uz īsto līkumu pa brikšņiem bridis, tu vari mirkli nesagaidīt, nokavēt, putekļos nesaskatīt. Kopš TV tehnika spējusi tiešraides nodrošināt, pieejams kļuvis plašāks norišu pārskats. Bet īstais mirklis, detalizēts tuvplāns, vienalga parasti paliek paslēpts, un tā privātas medības līdzinās loterijai.

Mirkļus notver profesionāļi. Fotogrāfi, kuri ralliju un trases pēta jau gadiem ilgi, kuri, bruņoti ar dārgu un šiem ātrumiem īpaši piemērotu tehniku, spēj būt tur, kur tiek lidots, slīdēts, kūleņots arī. Un īsto sekundes tūkstošdaļu iemūžināt. 14 tādas – izcilas rezolūcijas kvalitatīvā izdrukā, nevis interneta sīktēlā – varat iegūt arī jūs. Kalendārs “Rallijs Latvijā 2016” ir, kā saka, nācis klajā. Fotogrāfi Raimonds Volonts un Jānis Asaris. To var iegādāties “Narvesen” veikalos, “Sky”, “Prisma”, “Maxima XX” un “XXX” lielveikalos, Jāņa Rozes grāmatnīcās un citur.

Pievienot komentāru

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (1)Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.
“Google” TOP 10 meklētākie vārdi no Latvijas (1)Tīmekļa meklēšanas vietne “Google” publiskojusi Latvijā meklētākos atslēgvārdus 2016. gadā. * pokemon go * euro 2016 * iphone 7 * eurovision 2016
Draugiem Facebook Twitter Google+