×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
18. aprīlis, 2014
Drukāt

“Apvienība pret nacismu” aicina Zadornovam piešķirt Latvijas pilsonību (16)

Foto - ScanpixFoto - Scanpix

Kamēr Drošības policija (DP) vērtē, vai satīriķim Mihailam Zadornovam nevajadzētu atņemt uzturēšanās atļauju Latvijā, “Apvienība pret nacismu” aicina viņam piešķirt Latvijas pilsonību.

Kā aģentūru LETA informēja apvienības līderis Jānis Kuzins, “Apvienība pret nacismu” nosoda Latvijas valdības un drošības iestāžu mēģinājumus atņemt Zadornovam uzturēšanās atļauju.

“Tieši pretēji – Zadornovs ir veicis lielu ieguldījumu Latvijas vārda popularizēšanā, slavējis Latvijas tautu gan radio, gan televīzijā, pelnīti pēlis Latvijas valdību, kas tikai Latvijā rada krīzes un liek Latvijas iedzīvotājiem pamest valsti darba meklējumos ārzemēs,” uzsvēra Kuzins.

Pēc viņa domām, Rīgā dzimušais Zadarnovs ir daudz ieguldījis Latvijas kultūras attīstībā, atverot bibliotēku Rīgā, bet tagad kā jūrmalnieks visos Krievijas televīzijas kanālos viņš slavējis mūsu tautu, kā arī kritizējis gan Latvijas, gan Krievijas valdību.

“Tāpēc aicinām Saeimu piešķirt Zadornovam Latvijas pilsonību, līdzīgi kā Hosamam Abu Meri, Valērijam Karginam u.c.,” uzsvēra Kuzins.

Jau ziņots, ka Drošības policija (DP) sākusi vērtēt iesniegumu, kurā pausts aicinājums vērtēt nepieciešamību atņemt Zadornovam uzturēšanās atļauju Latvijā par viņa izteikumiem publiskajā telpā. Vēstuli ar šādu aicinājumu DP nosūtījis iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (RP) un Saeimas Sabiedrības saliedētības komisija, aģentūrai LETA apliecināja DP.

Pats Zadornovs intervijā laikrakstam “Vesti Segodņa” atzinis, ka gadījumā, ja uzturēšanās atļauja tikšot atņemta, viņš to neapstrīdēšot, līdzīgi kā nav apstrīdējis kopš 2000.gada spēkā esošo liegumu ieceļot ASV.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Latvijā mēslu netrūkst Atbildēt

  Lai iet cīnīties pret krievu nacismu. Latvijā tāda nav. (Vai šis urla maz runā latviski?)

 2. Lai nu kam, tikai ne šitam nodevīgajam ebrejam. Vnk.pretīgs tipāžs. Bija un ir.

 3. Publisks paziņojums – “Apvienības prêt nacisum” “čļenus” manā restorānā neapklpo!

 4. Kuzja, vai zini, ka atkal zied zilās puķītes?

 5. nekādā gadījumā tam nelietim nedrīkst piešķirt Latcvijas pilsonību!!!

 6. vai tas kuzja sen nav dabūjis zilu ačeli?

 7. Latvija jau sadavinajusi pietiekossi daudziem pilsonibu,visadiem pederastiem,un citiem Latvijas ienaidniekiem.

 8. ar pratu nevar aptvert ;nacistu apvieniba cinas pret nacistiem.
  bet ukraina krievi sauj ukrainiski runajosos.
  bet Latvija dalai cilveku visatlautiba.

 9. Pilsonība nav desas luņķis, ko iedot vai noņemt.Uzskatu,ka cilvēks, kas ņirgājas par mūsu Latviju ,kāda arī viņa nebūtu,nekad nebūs lojāls pilsonis.Lai tik taisās uz etnisko dzimteni.

 10. par daudzilgi vertē Atbildēt

  Nevienu krievnacistu, vai krievnacisma simpatizētāju, nevajag Latvijā ielaist.

 11. Mūsu tuvredzība un aprobežotība nav prātam aptverama… Zadornovs ir satīriķis. Smējējs.
  Pie tam liels…
  Esmu redzējis daudz viņa raidījumus, kuros Zadornovs smejas par Krieviju, smejas pats par sevi,
  smejas par igauņiem un Obamu, jokojas par Līgo aktivitātēm un krievu kāzām, par ebreju sabatu un Latvijas un Vācijas ceļu kvalitāti… Vieglāk pateikt, par ko šis rakstnieks nesmejas…
  Bet rau, trauslie un aizvainotie Latvijas iemītnieki atkal saskata zināmu šmucīgumu. Tas patiešām ir briesmīgi, ja tautai ir atņemtas smējēja spējas…

  • Esmu redzējis raidījumus kur Zadornovs smejas par aprobežotajiem jeņķiem, aprobežotajiem vāciešiem un arī pribaltiem – un visos viņa raidījumos ir viena doma – krievi ir visgudrākie, visskaistākie un vislabākie… iespējams, ka viņš citās auditorijās citiem stāsta ko citu, bet es diemžēl neesmu redzējis nevienu uzstāšanos, kur Zadornovs smejas par krieviem, kā stulbākiem, aprobežotākiem un neglītākiem attiecībā pret kādu citu tautu.

   Zadiornovs ir šovinists – ja jums tas vēl nebija pielecis 5-10 gadus atpakaļ, tad vai nu jums ir izskalotas smadzenes vai arī jūs esiet kārtējais krievs, kas raksta ar latvieša vārdu.

 12. Pagaidām vēl pilsoni Kuzin. (Ceru, ka par naidīgumu pret Latvijas valsti šis nasaukums tiks atņemts)
  Jūs pārmetat, ka no Latvijas aizbrauc cilvēki. Protams, tas nav labi, bet kā ir ar Jūsu sapņu zemi Krieviju?
  Latvijā vien iebraukuši apm 1/2 miljons krievu. Bet kā krievi skrēja uz Latviju uzreiz pēc okupācijas, kad atvērās robežas. Latviešu aizbraukšana zināmā mērā ir padomju skola, rietumos ir labāk, vieglāk, bagātāk. Kāpēc šeit meklēt izeju no dzīvošanas problēmām, laižam uz rietumiem.

 13. putinam ari…

 14. Krievija ir viens no lielākajiem neonacistu centriem un “Apvienība pret nacismu” nāk no turienes, no neonacistu zemes, tā necīnās ar šo sērgu tur, bet muldot, faktiski aizsegā, nodarbojas ar krieviskuma popularizēšanu, SC propogandu, kam nav nekā kopēja ar cīņu pret nacismu….

 15. LV IR PRET KRIMAS OKUPĀCIJU! Atbildēt

  Nav runa par to, ko Mihails Zadornovs ir vai nav publiski teicis par Latviju.
  Cita lieta, ka Mihail Zadornovs ar savu parakstu un autoritāti pauž atbalstu Putina politikai jautājumā par Krimas aneksiju. Vai vēlamies aicināt pie sevis un uzklausīt cilvēku, kurš atbalsta agresiju, bruņota spēka izmantošanu ģeopolitisko ambīciju apmierināšanai un suverēnas valsts iekarošanu?

Draugiem Facebook Twitter Google+