×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
17. marts, 2018
Drukāt

Apvienojas pret “vecajiem kolhozniekiem” (45)

Foto: LETAFoto: LETA

Partija “Latvijas Attīstībai”(“LA”) sestdien partijas kongresā vienbalsīgi atbalstīja lēmumu uz rudenī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām veidot politisko apvienību ar partijām “Kustība Par” un “Izaugsme”.

“Aizvadītais gads “LA” ir bijis panākumiem bagāts. Vēlētāji mums ir noticējuši un aizvadītajās pašvaldību esam ieguvuši pārstāvniecību piecās pašvaldībās – Rīgā, Bauskā, Plāviņās, Ķekavā un Inčukalnā,” kongresa atklāšanas uzrunā teica “LA” priekšsēdētājs Juris Pūce. Taču šie panākumi esot tikai sākums pirms jauna uzrāviena partijas darbā. Rudenī gaidāmajās Saeimas vēlēšanās “LA” gatava mest izaicinājumu lielajām partijām, ko Pūce raksturoja kā “neizlēmīgu, padomiski domājošo kolhoznieku eliti”.

“Mums ir jāpiedāvā alternatīva Nacionālajai apvienībai, “Vienotībai”, Zaļo un zemnieku savienībai un “Saskaņai”,” uzsvēra Pūce un katrai no lielajām partijām veltīja īpašu kritikas devu. NA esot stiprs konkurents, bet savu spēki smeļoties sabiedrības šķelšanā par nacionāliem un vēsturiskiem jautājumiem. ZZS esot neizlēmīga, amorfa masa, kas plūst no Saeimas uz Saeimu. Iekšējo konfliktu plosītā “Vienotība” esot zaudējusi savu spēku, aizmirsusi savas vērtības un pievīlusi vēlētājus. Visbeidzot “Saskaņa” uzpērkot vēlētājus ar tramvaju biļetēm un nekaunīgi izsaimniekojot Rīgas budžetu.

Jau aizvadītā gada decembrī “LA” biedru skaits pārsniedza 500 cilvēkus, tādēļ no likuma viedokļa tā Saeimas vēlēšanās varētu startēt arī patstāvīgi. Taču partijas līderis Pūce uzskata, ka apvienības veidošana ļaus koncentrēt piedāvājumu vēlētājiem, kurš jau tagad esot diezgan līdzīgs, un iegūt papildus jaudu, kas būs nepieciešama, lai iztriektos cauri “amorfajai valdošo partiju masai”, kas gatava darīt visu lai apslāpētu jaunas alternatīvas rašanos. “Apvienojoties mēs varam iegūt sinerģiju, kad 1+1 vairs nav divi, bet trīs. Tas jau praksē pierādījās Rīgas domes vēlēšanās, kur mums kopā ar Reģionu apvienību summārais reitings janvārī bija ap 2%, bet galu galā ieguvām 14%. Turklāt vērtības ir līdzīgas, tādēļ nav iemesla strādāt atsevišķi un savstarpēji konkurēt,” teica Pūce.

Acīmredzot līdzīgi domāja arī kongresa delegātu vairākums, jo vienbalsīgi tika apstiprināts “LA” valdes locekļa Edgara Jaunupa piedāvātais lēmums iesaistīties tādas politiskās apvienības veidošanā, kuras mērķis būtu taisnīga un moderna Latvija vienotā Eiropā. Lēmumā gan netiek nosaukti konkrēti sadarbības partneri, bet “LA” pārstāvji neslēpa, ka šobrīd tādi ir tikai divi – “Kustība Par” un “Izaugsme”. Pūce gan neizslēdza, ka līdz jūlijā gaidāmajai kandidātu sarakstu iesniegšanai apvienībai varētu pievienoties arī citas organizācijas.

Paralēli sestdien norisinājās arī partijas “Izaugsme” kongress, kurā vienbalsīgi tika nolemts veidot apvienību ar “LA” un “Kustību Par”. “Ceram, ka šai apvienībai varētu pievienoties arī partija “Progresīvie”, jo Latvijā nepieciešams spēcīgs, demokrātisks, liberāls un eiropeisks spēks,” teica “Izaugsmes” pārstāvis Andris Skride. Pagaidām gan viņš neesot izlēmis, vai kandidēs apvienības sarakstā uz Saeimu. “Izaugsme” ir salīdzinoši neliela partija ar 205 biedriem – lielākoties medicīnas jomas profesionāļiem. Savukārt partija “Kustība Par” par apvienības veidošanu lems savā kongresā nākamsestdien.

Pievienot komentāru

Komentāri (45)

 1. Cāļus skaita rudenī!!!

 2. Nu, par šiem sorosītiem gan nebalsošu

 3. NETICU NEVIENAM VIŅA VĀRDAM, JO BIJA IESPĒJA SEVI PIERĀDĪT DARBOS! TAS PATS SAKĀMS PAVĻUTAM! JŪS VISI VARAT MUĻĶOT SAVUS LĪDZSKRĒJĒJUS UN ĢIMENI, BET NE SABIEDRĪBU! NEKAUŅAS!

 4. Jaunais kolhoznieks,cīnītājs par padomju atjaunošanu uzņēmumos-pret vecajiem kolhozniekiem!

 5. Viss jau būtu labi, ja vien jaunie brieži pēc vēlēšanām nesaplūktos. Bet tas ir gandrīz neizbēgami. Vispār man simpatizē, ka vecos vēžus sāk bīdīt uz vēstures sētmali. Ja vien pārliekās jauno lideru ambīcijas visu nesabojās.

 6. Gan Pūce,gan Pavļuts taču savā laikā ir bijuši Saeimā,un ko viņi labu ir izdarījuši tautai un Latvijai? Nu man nav ticības šiem jaunekļiem,tukša muca tālu skan!!!

 7. Ir sapratuši, ka pa vienam neajāt vēlētāju. sadomāja apvienoties!

 8. Ir sapratuši, ka pa vienam neajāt vēlētāju. sadomāja apvienoties

 9. Citāts – “Ja vecie kolhoznieki kaut ko ražo,tad šie daudzskaitlīgie parazīti neko vairāk par naudas pārdali,neaizmirstot savus makus nav darījuši.Vēl jau varēja Rungaini savā kompānijā paņemt,lai kolhozniekiem izstāsta,kas viņus gaida,kad jaundibinātā apvienība nāks pie varas.”

  Ieteikums – Nevajag balsot par tiem, kas vecos kolhozniekus gadiem ilgi čakarē un apzog! Un pats uzdodas par viņu labdari.

 10. Līdz šim likās PAR sakarīgākais formējums, bet nu ….

 11. PAR izdara lielu kļūdu sadarbojoties ar LA. Nu bet paši lieli….

 12. ne pederasti, ne liberasti vairs pie varas nenāks. Eiropā ir sākusies konservatīvo vērtību renesanse!

 13. Ja vecie kolhoznieki kaut ko ražo,tad šie daudzskaitlīgie parazīti neko vairāk par naudas pārdali,neaizmirstot savus makus nav darījuši.Vēl jau varēja Rungaini savā kompānijā paņemt,lai kolhozniekiem izstāsta,kas viņus gaida,kad jaundibinātā apvienība nāks pie varas.

 14. Atvienojas-pievienojas Atbildēt

  Varēs tagad atkal apvienoties ar atjaunoto Vienotību!

 15. Ko trakojat komentāros, klauni? Jums kāds liek par viņiem balsot? Nē taču. Tad ejiet lūdzu paši ziniet kur

 16. P U C E G R A U J latviskās partijas, lasi: – “Saskaņa” uzpērkot vēlētājus ar tramvaju biļetēm un nekaunīgi izsaimniekojot Rīgas budžetu” – PŪCE, ar to tu jau Rīga esi kritis cauri, caurkritis – tas nozīmē, ka tu M E L O.

  Teiktais nozīmē, ka bezmaksas braukšana pensionāriem ir “nekaunīga naudas izsaimniekošana”- tātad jābalso par Saskaņu – visi latvieši – balsojiet par Saskaņu, tāda tava politiskā nostādne. Tāds pat savulaik bija Ē L E R T E S uzbrauciens par naudas tērēšanu un viņu vēlētāji izsvilpa.

 17. Naivis Kvadrātā Atbildēt

  Par !6.martu un iemesliem 17. marts, 2018 12:47

  Latviešu karavīru(leģionāru) atceres diena !

  Kas bija tie, kuri radīja šos LEĢIONĀRUS ?

  Tie bija neviens cits, kā krievžīdu sarkanā slepkavu varza, kura bijušo Krievijas impēriju slīcināja asins jūrā un, kura mūsu Dzimteni noziedzīgi okupēja un pataisīja par asins kloāku.

  Čekistu- komunistu sātaniskie izdzimteņi arī šodien vēl slepkavo mūsu tautu.

  Šodienas Latvijas valdība un Saeima sastāv no šiem asinssuņiem- viņu pēcnācējiem un izdresētiem ielikteņiem- bezdvēseliskiem izdzimumiem.
  —————————
  Tā patiesi un skaidri raksta L.Grantiņš savā triibunāla mājas lapā!
  ———————-
  Visādi “par” ,atīstība” utt. citi praidisti no noviržu slavinātāju “vienotības” nu cer šādi muļķot cilvēkus!
  Neiet cauri,jūs nelgas un nelieši esat atmaskoti un par jums tikai paši vien balsosiet!

 18. Pūce izaug,apvienojas un attīstās!

 19. Gadsimta mačs – jaunie $ūdabrāļi pret vecajiem kolhozniekiem! Bukmeikeri paredz, ka uzvarēs draudzība…

 20. Auseklīšu mafija nekur labprātīgi neies – to var tikai aiznest uz rokā līdz Daugavai. Taču liberastiem pučveidīgajiem “rokas par īsām”, “aknas netur”, bet NATO kaujas grupas viņi vēl nekomandē.

 21. Vecajiem komunistiem ir jāaiziet no politikas. Pretējā gadījuma Latviju gaida pilnīgs krahs. Jo viņi prot tikai zagt un prihvatizēt. Lai taču ar to nodarbojas kā privātpersonas.

 22. saulveži būs pret nacionāliem un vēsturiskiem jautājumiem :))
  No kurienes šiem tās kājas aug – no izraēlas vai krievijas vēstniecības ?

 23. Ceru, ka arī Čigāne aizvāksies uz šo partiju. Laimīgu ceļu uz mēslaini! Varēs stumt un stindīties tur – Šķēles šķēlēji. Mums vajadzīga Latvija, nevis sīkpartijas.

 24. … Tik vien no vinu programmas var pieteikt ka busot: moderna ? (morali liberalistiska), globalistiska? (vel sodienas banksteru Eiropeiska) un taisniga ?(OIK – turpinosi Oligarhiska) !!!

  … Un ta noliedzot pasreizejo pieaugoso straumi visa pasaule, kas pierada relizaciju, ka vienigi valsts, ka vesturiski pieradita sabiedribas orgnizacija, vares nakotne pastavet pret negativi izlidzinoso, liberalo un lienosos globalismu , sie pat iedrosinas nostaties pret pasreizeji lielako politisko speku valsti, NA, tas elektorata pieaugoso nacionalismu un tas latviesu vesturisko cinu par savu valsti, savam tiesibam valdit sava zeme … sie te ‘pucisi’ meginas dancot un nemakuligi nomit kajinas visiem nacionalajiem zvirbulisiem’ – pasi paliekot nelugti kazas aiz savas uzputigas pasvertibas neredzibas … tiesam svauksti !!!

 25. SITAIS KLAUNS AR REDZETS MUSU PUSE-MEZOTNE.

 26. Raiba kompānija, nepaies ne laiciņš, kad savā starpā saplēsīsies, un vēl pirms vēlēšanām.

 27. Kur gan tādi spoki- pūces rodas ,kaut kādi Švauksta pēcteči?

 28. dzili nicinaama shii Atbildēt

  zilo preteklu banda

 29. 205 medicīnas profesionāļi? Visi prom uz partiju? Kas tad strādās?

 30. Kreisās partijas apvienojās pret kreiso ideoloģiju piekritējiem? Smiekli nāk! Šie kreisā spārna regresīvie nav nekas labs sevi cienošai valstij. Viņi ir pret visām fundamentālajām vērtībām par kuram bija Latvijas valsts dibinātāji.

 31. Esot noveicies, jo pie viņiem iestājies Bondars, kuru citas partijas arī vēlējušās.

 32. Esot noveicies, jo pie viņiem iestājies Bondars, kuru citas partijas arī vēlējušās.

 33. Cik nožēlojami, ka LA arī ir kļuvusi par sorosistu un liberāļu propagandas lapeli!

 34. Cik žēl, ka kādreiz konservatīvais laikraksts LA ir jau kļuvis par sorosistu un liberāļu ruporu!

 35. Visu valstu liberasti, apvienojaties!

 36. Lielākajs OIKists Pūce tagad visus attīstīs!!! Labu ceļa vēju krūtīs, biedri!!!

 37. Kur atrodas Plāviņas?

 38. Jānis Lapiņš. Atbildēt

  Būtu jau ļoti skaisti, ja Pūce un Pavļuts nebūtu tieši iesaistītie OIK afērā. Pavļuta izteikums par to, ka mēģinājis OIK izniegšanu bremzēt nepārliecina, jo tieši viņa un Kampara saimniekošanas laikā EM, izsniegts visvairāk OIK iepirkuma atļauju (katram vairāk par simtu).

 39. Kā jūs domajat tikt valdībā bez pensionāriem .1950.g.pensija ir 92E,kaut darba stāš ir 30g.Mēs būsim par jaunajiem.Jums jānoiet pa skuju taku.Mani apzaga valsts ,bet jūs to neredzat.Jūs domajat ,ka uz nodokļu palielināšanu varesiet Latvijas pastāvēšanu.

 40. Labi,tagad cilvēkiem ir divas izvēles,vai nu LA vai JKP,pirmie ir liberāļi,otrie konservatīvie.Atliek izvēlēties,bet normāli būtu,ja abi šie spēki būtu vairākumā un varētu sastādīt valdību,bet pats galvenais patriekt visus vecos valdošos un korumpētos.Viss mūsu pašu rokās.

 41. Klaiņojošie suņi pa vienam neuzbrūk! Nedomāju kad tauta atbalstīs šakalizēšanos.

Draugiem Facebook Twitter Google+