Mobilā versija
+7.8°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
27. janvāris, 2015
Drukāt

Apvienojot divas Rīgas skolas, izveidos Austrumu vidusskolu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs attēls

Apvienojot Rīgas 24.pamatskolu un Rīgas 32.vidusskolu, tiks izveidota jaunu vispārējās vidējās izglītības iestādi, piešķirot nosaukumu – Rīgas Austrumu vidusskola, aģentūra BNS otrdien uzzināja Rīgas domes (RD) sēdē.

Lēmums nosaka, ka Rīgas Austrumu vidusskola nodrošinās Rīgas 24.pamatskolas un Rīgas 32.vidusskolas izglītības programmu pēctecību, kā arī noteikts, ka jaunizveidotā vidusskola ir abu iepriekš minēto skolu saistību, prasību, finanšu līdzekļu, krājumu un ilgtermiņa ieguldījumu, kā arī materiālo un nemateriālo vērtību pārņēmēja.

Domes sēdes lēmums arīdzan paredz likvidēt Rīgas 68.vidusskolu, pievienojot to Rīgas 34.vidusskolai.

Skolu reorganizāciju un likvidāciju plānots pabeigt līdz 2015.gada 3.augustam, un ar to saistītie izdevumi sedzami no attiecīgo skolu finanšu līdzekļiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ar arābu un ķīniešu svešvalodām?

Gunti Ulmani bez pases neielaiž Saeimā; eksprezidents apvainojies (20)Bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis nav ielaists Saeimas ēkā, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.
Vēl vesels un spēka gados, bet jau pensijā (16)Politiski neērto ieceri reformēt izdienas pensiju sistēmu esošajā sasaukumā, visticamāk, nekustinās
Draugiem Facebook Twitter Google+