×
Mobilā versija
+9.8°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
22. janvāris, 2012
Drukāt

Apvienojot “TV3” un LNT, varētu aicināt darbā Domburu un Streipu

LETALETA

Ja Konkurences padome (KP) atļaus mediju koncernam “Modern Times Group” (MTG) nopirkt raidorganizāciju LNT, tad apvienotajā organizācijā, kur LNT darbosies blakus MTG piederošai “TV3”, varētu būt darbs patlaban no ētera aizgājušām televīzijas personībām Jānim Domburam (attēlā) un Kārlim Streipam, sacīja MTG direktors Baltijas valstīs Kaspars Ozoliņš.

Ozoliņš teica, ka, gadījumā, ja Latvijas Televīzija (LTV) neatjaunos sadarbību ar vienu vai otru vai abiem žurnālistiem un ja MTG raidorganizācijas varēs panākt abpusēju vienošanos, Domburs un Streips, visticamāk, varētu vadīt raidījumus LNT.

“Viņi ir spēcīgas personības. Jautājums ir, ko darīs sabiedriskā televīzija. Ja tā beidzot tiks pārfokusēta un ja tās misija būs informācija un izglītojošs saturs, kā arī sabiedriskās domas atspoguļošana, tad Streipam un Domburam jābūt sabiedriskajā televīzijā. Ja jaunā Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) nerīkosies, lai mainītu sabiedriskās televīzijas programmu akcentus (kur patlaban pārraida jaunatnes hokeju un tamlīdzīgu saturu), tad ļoti iespējams, ka, abām pusēm vienojoties, Domburs un Streips varētu nonākt jaunajā televīzijas organizācijā. Latvijā talantu ir maz, un ir svarīgi viņus nosargāt,” sacīja Ozoliņš.

Runājot par paplašinātās MTG raidorganizācijas “seju” pēc LNT pārņemšanas, Ozoliņš teica, ka LNT jau esot iestrādes ar nopietnāka rakstura sabiedriski politiskiem raidījumiem, tādēļ, pie iespējas, vieta abiem žurnālistiem un diskusiju programmu vadītājiem būtu šajā kanālā.

“Vērā ņemot LNT auditorijas kodolu, tur arī Streipa un Dombura tipa raidījumi varētu iederēties,” viņš teica.

Sarunā ar “Nozare.lv”, Streips teica, ka labprāt atgrieztos ēterā ar “Skats no malas” līdzīgu raidījumu. “Vienīgi man būtu jāsarunā ar Latvijas Radio, kur vadu raidījumu, ka varu arī strādāt komerctelevīzijā,” viņš teica. Septembrī LTV pārtrauca darba attiecības ar Streipu un apturēja “Skats no malas”, jo Streips raidījuma laikā kādu no Latvijas politiskajām partijām salīdzināja ar prostitūtām, lietojot žargona terminoloģiju, kuru LTV vadība uzskatīja par rupju un apvainojošu. “Skats no malas” katru nedēļu tiešraidē pulcēja trīs žurnālistus, kas ar Streipu apsprieda sabiedriskas un politiskas aktualitātes.

Savukārt Dombura vadītais “Kas notiek Latvijā?” neatgriezās ēterā pērn rudenī, jo, cik saprotams, LTV ar žurnālistu nespēja vienoties par sadarbības nosacījumiem. “Esmu gatavs apsvērt sadarbības piedāvājumus (no MTG) un ne tikai par “Kas notiek Latvijā?” formāta programmas atjaunošanu,” Domburs teica “Nozare.lv”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+