Mobilā versija
-3.8°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
12. maijs, 2015
Drukāt

Apvienos Rēzeknes mūzikas un mākslas skolas

Foto: Rezekne.lvFoto: Rezekne.lv

Rēzeknes pilsētas dome nolēmusi konceptuāli atbalstīt Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas un Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolu apvienošanu Rēzeknes Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā.

Kultūras ministrija, optimizējot profesionālās vidējās kultūrizglītības iestāžu tīklu, plāno izveidot kompetenču centru “Rēzeknes mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola”.

Kompetenču centra izveide paredz modernizēt un uzlabot profesionālās vidējās izglītības mācību vidi un aprīkojumu, veikt energotaupības pasākumus. Projekta būtiskākais mērķis ir nodrošināt profesionālu radošo industriju speciālistu sagatavošanu Latgales reģionam.

Paredzams, ka ilgtermiņā kompetenču centra izveide saglabās un attīstīs tradicionālās mūzikas un mākslas tradīcijas, pozitīvi ietekmēs kultūrizglītības, tautsaimniecības un sabiedrības attīstības procesus Latgalē.

Pievienot komentāru

Jaunjā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Aināru Rubiķi un Rēziju KalniņuDiriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+