Mobilā versija
Brīdinājums +5.2°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
12. maijs, 2015
Drukāt

Apvienos Rēzeknes mūzikas un mākslas skolas

Foto: Rezekne.lvFoto: Rezekne.lv

Rēzeknes pilsētas dome nolēmusi konceptuāli atbalstīt Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas un Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolu apvienošanu Rēzeknes Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā.

Kultūras ministrija, optimizējot profesionālās vidējās kultūrizglītības iestāžu tīklu, plāno izveidot kompetenču centru “Rēzeknes mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola”.

Kompetenču centra izveide paredz modernizēt un uzlabot profesionālās vidējās izglītības mācību vidi un aprīkojumu, veikt energotaupības pasākumus. Projekta būtiskākais mērķis ir nodrošināt profesionālu radošo industriju speciālistu sagatavošanu Latgales reģionam.

Paredzams, ka ilgtermiņā kompetenču centra izveide saglabās un attīstīs tradicionālās mūzikas un mākslas tradīcijas, pozitīvi ietekmēs kultūrizglītības, tautsaimniecības un sabiedrības attīstības procesus Latgalē.

Pievienot komentāru

VNĪ: Tabakas fabrikas pielāgošana JRT vajadzībām par 95% pabeigtaBijušās Tabakas fabrikas ēkas Miera ielā 58A, Rīgā pielāgošanas darbos Jaunā Rīgas teātra (JRT) vajadzībām būvnieks SIA "Abora" aprīlī ir pabeidzis 95% plānoto iekšdarbu, turpinās darbi pie fasādes siltināšanas un apkārtējās teritorijas iekārtošanas.
Draugiem Facebook Twitter Google+