Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
25. janvāris, 2016
Drukāt

Apzog uz slidenas ielas nokritušu sievieti

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ilustratīvs attēls

Kāds vīrietis svētdienas vakarā Rīgā nozadzis mobilo telefonu uz ielas nokritušai sievietei, aģentūra BNS uzzināja policijā.

Policisti ap plkst.20 saņēmuši izsaukumu Rīgā uz Gogoļa ielu, kur notikusi zādzība. Cietusī sieviete policistiem pastāstījusi, ka gājusi pa ielu, paslīdējusi un nokritusi. Pie viņas pienācis kāds vīrietis, viņš palīdzējis piecelties un uzreiz devies projām. Taču sieviete, vēlāk pārbaudot savas mantas, konstatējusi, ka viņai nozagts mobilais telefons.

Cietusī sieviete policistiem norādījusi uz vīrieša pazīmēm. Likumsargi, apsekojot tuvāko apkārti, pēc neilga laika pamanījuši aprakstam līdzīgu vīrieti un viņu aizturējuši.

Aizturētais – 1986. gadā dzimušais vīrietis – jau iepriekš vairākas reizes sodīts par dažāda veida noziegumiem, tostarp laupīšanām, zādzībām un huligānismu. Viņš atzinis savu vainu zādzībā un cietusī atguvusi savu mobilo telefonu.

Par zādzību nelielā apmērā ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+