Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
19. februāris, 2015
Drukāt

Ar aplikācijas palīdzību iespējams Rīgas pašvaldības policijai ziņot par nekārtībām (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas pašvaldības policija izveidojusi mobilo aplikāciju, kas iedzīvotājiem ļauj kārtības sargiem ziņot par dažādām nekārtībām, aģentūra BNS uzzināja pašvaldības policijā.

Aplikācija, kura pieejama telefoniem ar “Android” operētājsistēmu un “Apple” viedtālruņiem, iedzīvotājiem ļauj fiksēt ar telefona kameru dažādus pārkāpumus, kurus pēc tam var nosūtīt policijai.

Tāpat aplikācijā, izmantojot GPS, iespējams noskaidrot tuvākā pašvaldības policijas iecirkņa atrašanos vietu, kā arī ceļu līdz tam.

Mobilā aplikācija izveidota, lai uzlabotu komunikāciju iedzīvotāju un Rīgas pašvaldības policijas starpā, lai mudinātu iedzīvotājus būt atbildīgiem par apkārt notiekošo un ar viedtālruņa palīdzību ērtākā veidā par novērotajām nekārtībām paziņotu policijai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. rpp.riga . lv /index.php/lv/q-a-hidden-3/2514-iepazistieties-rigas-pasvaldibas-policijas-mobila-lietotne-aplikacija

  2. un kā tad sauc šo brīnumu? 😀

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniKāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+