×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
8. septembris, 2015
Drukāt

Ar bēgļiem ieplūdina tūkstošiem džihādistu (10)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Kāds grupējuma “Islāma valsts” kaujinieks atklājis, ka starp nevainīgajiem bēgļiem rietumvalstīs ieplūdināti vairāk nekā 4000 džihādistu.

Šīs nelegālās darbības līdz šim ir pilnībā izdevušās, un tas ir tikai sākums lielākam plānam veikt atriebības uzbrukumus Rietumiem par ASV vadītās koalīcijas uzlidojumiem. “Ja man kāds uzbruks, es pavisam noteikti uzbrukšu viņam pretī,” viņš sacīja. “Islāma valsts” izmanto attīstīto valstu labvēlību pret bēgļiem, lai iefiltrētos Eiropā: “Viņi izliekas par bēgļiem.” To apstiprinājuši arī divi Turcijas bēgļu kontrabandisti. Viens apgalvoja, ka viņš palīdzējis vairāk nekā desmit apmācītiem “Islāma valsts” kaujiniekiem, kas maskējušies kā patvēruma meklētāji: “Es sūtu dažus kaujiniekus, kas vēlas doties un apciemot savas ģimenes. Pārējie dodas uz Eiropu, lai vienkārši būtu gatavi.” Sīriešu kaujinieks, kurš agrāk strādājis valsts drošības dienestā, sacīja, ka “Islāma valstij” nākotnē ir tālredzīgi plāni: “Mūsu sapnis ir izveidot kalifātu ne tikai Sīrijā, bet visā pasaulē, un mēs to drīz sasniegsim, tāda ir Dieva griba.”

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. vai tas kādam jau nebij skaidrs no paša iesākuma??:@

  2. Sveši savējie! Ja Latvijā notiks kaut viens džihādistu sarīkotais terora akts, tad kurš būs tas kas piecelsies un tautai paziņos – tie ir mūsējie

  3. Te pienāca Kinzulis- Atbildēt

    Kad uzspridzinās 500 bumbu – varbūt ES VIP personas sapratīs, ja paspēs…

  4. Par bēgļiem varētu uzskatīt sirmgalvjus, sievietes un bērnus, nevis jaunus un spēcīgus vīriešus, kas pašlaik ir bēgļu lielākā daļa. Lai brauc atpakaļ un cīnās par kārtības ieviešanu savā valstī.

  5. Pašreiz izškiras jautājums, vai kādreiz Sīrijas kara sākumu nākošie vēsturnieki nesauks par 3. pasaules kara sākumu? Vecajai Eiropai nāksies tikt ar to galā. Pirmās divas reizes tā netika galā un nācās izcīnīt smagas kaujas, lai beigās atdzimtu no drupām. Mūsdienu karš kardināli atšķiras no pagātnes kariem, kad galvenokārt karoja armijas. Tagad arvien lielāku lomu spēlē bandītiskie grupējumi, ko par armijām var saukt nosacīti. Tas ir karš bez jebkādiem noteikumiem, jo tas pats cilvēks vienā brīdī ir karotājs, tad – bēglis un tad – atkal karotājs, ko nesaista nekādi militāri zvēresti, bet tikai paša pārliecība. Eiropa, izskatās, ar to netiek galā, jo nespēj pateikt – nē. Tāpēc, ka tādiem procesiem nav gatava. Jā, daži saka, arī 2. pasaules karā pa Eiropu plūda bēgļu straumes un cilvēki palīdzēja, tātad – arī tagad visiem ir jāpalīdz. Taču tolaik tie lielākoties bija vienas ticības, tās pašas kultūras un pārliecības cilvēki. Vai arī tuvas kultūras cilvēki. Tagad, Eiropā ieplūst pavisam cita pasaule. Tāda, kas agresīvi piespiedīs Eiropu dzīvot pēc saviem noteikumiem, nevis mierīgi iekļausies pastāvošajā kārtībā.

  6. Tur pat muļķim skaidrs, ka tiek iepludināti tūkstoši džihādisti, kur stulbie Eiropas politiķi skatās.

    • Eiropas politiķi ir birokrāti, tāpēc viņi cilvēkos neredz atšķirības kādas ir katrā dzīvā būtnē. Cilvēki viņiem ir abstrakta vienība, ko var sadalīt procentuāli pa visām valstīm un vairāk viņus nekas neinteresē.

Draugiem Facebook Twitter Google+