×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
7. novembris, 2014
Drukāt

Jaunās valdības tumšāko zirdziņu Mārīti Seili nekas nespējot “izsist no sliedēm” (14)

Foto - LETAFoto - LETA

Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile guvusi darba pieredzi vadošos amatos dažādos uzņēmumos, bet pēdējos teju divus gadus bijusi pro­grammas “Iespējamā misija” direktore. Tā ir pro­gramma, kas aicina doties strādāt skolās augsti izglītotus jaunus profesionāļus, kuri guvuši darba pieredzi citās nozarēs un gatavi mācīt bērniem savai izglītībai atbilstošus mācību priekšmetus. Jaunu profesionāļu piesaiste skolai nav vienīgā programmas misija. “Iespējamā misija” seko aktualitātēm izglītībā, analizē tās; nodibinājusi arī skolu direktoru klubu, kurā viņi tiekas un gūst jaunas zināšanas. M. Seile uzskata: viņas nominēšana ministra amatam ir pagodinājums ne tikai viņai pašai, bet arī novērtējums “Iespējamās misijas” līdzšinējam darbam.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Kur nu vēl neaptēstākus iedomīgos pūšļus kā tevi!? Kurš novads tā LECAS kā latgale? Savus zābakus tu noslaucīsi pats! Bet par Mārīti Seili laikam tad ir taisnība, ka ir latgaliete? Kā citādi tā aizstāvēt nepazīstamu cilvēku????????? KURŠ PAR VIŅU VISPĀR KO ZIN?!!!!!! Republikas skolotāji NOTEIKTI NĒ!?

 2. Mārīti Seili nekas nespējot “izsist no sliedēm”,pat latviešu lūgumi un prasība visās Latvijas skolās pāriet uz mācībām TIKAI latviešu valodā?

 3. Ar ko lezbiete atšķiras no normālas sievietes?

 4. Vēlu ministrei tikai panākumus darbā, tomēr viena īpašība man pie viņas nepatīk. Pēc viņas pašas teiktā, viņa būs tāds vidusceļa un remdenuma ierēdnis, bez kādām jaunām idejām un reformisma, darīs tikai to, ko citi jau iesākuši. Izglītība un zinātne Latvijā prasa nopietnas reformas, tas pat parastam cilvēkam ir skaidrs, bet šis vārds jaunajai ministrei ir bezmaz vai lamu vārds! Tas tikai nozīmē to, ka šajā svarīgajā nozarē stagnācija turpināsies un mēs neglābjami atpaliksim, lai arī visi politiķi skandina, ka mūsu prioritāte ir uz zināšanām un radošumu balstīta tautsaimniecība. Bet to nevar panākt ar atsevišķu “izcilnieku” pūlēm, tai ir jābūt sistēmai un vai ministrei tas patīk vai nepatīk, bez stereotipu laušanas un reformām te neiztikt.

 5. Ja būtu lūpas biezākas, būtu pavisam feina sieviete…

 6. tātad: skolotāju-pedagogu vietās nāks darba devēju (šleser un šķēl-veidīgo) vajadzībām gatavotu profesiju profesionāļi…? Vai tās būtu tādas augsta līmeņa arodskolas ?

 7. “…augsti izglītotus jaunus profesionāļus” (iespējamā misija), tāda veiksme varbūt ir 5% no visiem dalībniekiem!

 8. Laikam Mārīte Seile ir latgaliete? Tad vairs NAV jābrīnās ne par ko..

 9. “Iespējamā misija” ir “pro­gramma, kas aicina doties strādāt skolās augsti izglītotus jaunus profesionāļus, kuri guvuši darba pieredzi citās nozarēs un gatavi mācīt bērniem…”, saņemot atalgojumu, kas vismaz divas reizes pārsniedz parasta skolotāja atalgojumu. Un cik “iespējamās misijas” dalībnieku ir palikuši strādāt skolā pēc tam, kad beidzās finansējums viņu dāsnajam atalgojumam? Viens, divi, vai vispār neviens? Bet ja ministri atbalsta** Ķīlis, tad jau viss ir kārtībā.

 10. Lai veicas jaunajai ministrei Atbildēt

  Izklausās jau labi! Gaidīsim rezultātus.

  • man gan “izklausās”, ka šie “tumšie zirdziņi” tiek komplektēti un iefiltrēti no kādas prokomunistiski kosmopolītiskas un anti-nacionālas organizācijas.

Draugiem Facebook Twitter Google+